Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ennyire izgul ultraha...

Mindenki ennyire izgul ultrahang előtt?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy vetélésem, ultrahangon derült ki, hogy gond van, semmi jel nem volt.

Hamarosan a 12. hét végére érek és kell mennem a 12 hetes uh-ra. Már napok óta görcsbe rándul a gyomrom, ha rágondolok, a mai napon pedig már egyszerűen nem tudok másra gondolni. Korábban azt gondoltam, hogy ha túl vagyok a 9. héten és minden OK (az előző terhességem akkor szakadt meg)akkor jobban fogom viselni a közelgő ultrahangokat, de nem így van. Sajnos egy enyhe mellfeszülésen kívül tüneteim sincsenek, néha el is felejtem, hogy babát várok. Pocakom szinte nincsen még, inkább csak mi látjuk a párommal, hogy változott egy picit a testem.

Nektek is ennyire nehezen telik ilyenkor az idő? Normális, hogy ennyire rettegek az ultrahangtól?


2009. jún. 2. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Sajna nekem is volt két vetélésem, és most ezt a harmadik terhességet nagyon nehezen viselem lelkileg.Én is nagyon félek minden uh előtt, mert nekem is kétszer ott vették észre hogy nem él a baba.

Most már azon nem izgulok, mert érzem őt mozogni(27 hetes vok), de mindig van valamin aggódni.Én minden vizsgálat előtt félek, és én is ideges vagyok előtte, hogy mit mondanak.Ha ilyen típus vagy, akkor ez lehet elkísér végig.

Minden jót neked, és próbálj azért lazítani, tudom könnyű ezt mondani.

2009. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak természetes:-)a kiváncsiság és az izgalom,h minden rendben van e:-)

Én is izgultam mindig,

aztán mikor mindig mikor megláttuk Párommal az UH-n azt a Drága kis Életet,aki Bennem fejlődik könnyek szöktek szemünkben:-)))))egy CSODA ez az egész:-)

Azóta már 1 éves a Kicsifiúnk:-)

Boldog Babavárást!!!!:-))))

2009. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!