Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fog, mit vitt haza a...

Mit fog, mit vitt haza a születendő tesó a nagynak?

Figyelt kérdés
azt halottam valami ajándékot kell venni és azt a kistesó hozza a nagynak a korházból
2012. febr. 8. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem "kell".

Nálunk nem volt ilyesmi, a baba volt az ajándék, meg hogy én is haza menetem. :o)

2012. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy kis autót hozott ajándékba, Villám mcqueen-t.

Nagyon megmaradt benne, még a mai napig emlegeti, hogy azt a kistesótól kapta ajándékba. 4 hónapos most a kicsi és 2,5 éves a nagy.

2012. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Szerintem nem ettől függ, hogy lesz-e testvérféltékenység vagy sem - ezzel szokták "magyarázni" ezt a "szokást". A tesó és én voltam/leszek az ajándék.
2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Mi sem abból a meggondolásból döntöttünk úgy, hogy hozzon ajándékot a pici, hogy nehogy féltékeny legyen rá. Dehogy. aA féltékenység nem azon a napon kezdődik, amikor hazamegyünk a kórházból, hanem hónapokkal később (legalábbis nálunk így volt).

Hanem egyszerűen azért, mert jól esett neki, jó volt látni az örömet a kis arcán, hogy Ő kap ajándékot ettől a pici babától, akit még csak nem is ismer:-)

2012. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi. A kisfiam (13 hónapos volt) úgy örült a húgának, hogy velem sem nagyon foglalkozott.
2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet van nálunk is. kisfiam 4 éves, segít mindenben ami a kistesóhoz kapcsolódik:kiságyszerelés, babaruha pakolás stb. ugyhogy kistesótól fog kapni ajándékot. olyan dolgot amit amugy nem vennénk meg neki, pl.a 600adik kisautó. szerintem kell ilyenkor valami aproság. én is kaptam virágot a férjemtöl meg most is kapok majd valami apróságot akkor a gyerek miért ne kapjon valamit? meg amugy is kap majd mindenkitöl aki babalátogatóba jön.
2012. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saját magát!!! Annál nagyobb ajándék nincs. a 3.-at várom és a nagy is könnyes szemmel vette a kezébe a kisebbet. Feledhetetlen pillanat volt!!
2012. febr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!