Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordul mással is, hogy...

Előfordul mással is, hogy sex-ről álmodik?

Figyelt kérdés

Elég vad szexuális álmom volt, és ennek következtében iszonyatosan megkeményedett a hasam, vagyis a méhem!

Pedig nem is vagyunk eltiltva a sex-től, szoktunk is szeretkezni hetente 2-3 szor. Most vagyok a 25. hétben. Mással is előfordul ilyen?


2009. jún. 2. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én is szoktam a szexről álmodni és olykor arra ébredek hogy orgazmusom volt. :) Ez normális, ne aggódj.

Szép álmokat :):)

22 hetes kismami

2009. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, pláne ha ritkán vagyunk együtt, vagy sokáig nem. Ill. akkor is, ha sokszor és ha ezek nagyon-nagyon-nagyon jó együttlétek. És ilyenkor álmomban folytatódik.
2009. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adri baba ***** válasza:
Én is ébredtem már orgazmusra:))
2009. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából ez sokkal erősebb orgazmus, mint amikor valóban csináljuk. Van úgy hogy napközben is tökre megkívánom a sex-et!!
2009. jún. 2. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azért álmodom vele,mert nekünk az orvos megtiltotta.Március óta nem voltam együtt a férjemmel és nagyon hiányzik.Hátha most már lehet...

Addig meg maradnak az álmok...

2009. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap éjjel kétszer is orgazmusra ébredtem! :)

Ez a hormonok játéka, hol nagyon fogod kívánni, hol kevésbé, én legalábbis így vagyok vele.

Most is alig várom, hogy apa hazajöjjön...

Bár mi már mindegyikbe úgy kezdünk bele, hogy lehet, hogy az utolsó. Lehet, hogy azért ilyen jó? :)

Minden jót nektek csajok

38 hetes

2009. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!