Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex? Egész napos hányingernél...

Szex? Egész napos hányingernél nincs hozzá erom se, meg kedvem se. Valaki hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom magam rászánni, ha kozeledik is a párom, nem tudom elengedni magam, mert folyton eroltet a hányinger.
2012. febr. 8. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a hányinger miatt, de nálam se jobb a helyzet! 8 órát "dolgozok", haza megyek, átépítés van, 8 kor ledölök és a manó nekiáll mocorogni. Így lazulj el és engedd el magad... Nagyon rossz, mert jó lenne együtt lenni, de mikor meg kezdődne valami nincs se erőm, se kedvem,se semmi... :(

33+1hkm

2012. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, a terhesség elején vagy. Akkor én is így voltam. Mondtam a páromnak, ha bevállal egy alapos hányást közben mehet az akció :). Megértette, másképp rendeztük el a dolgokat.

A második trimeszterben oké volt a helyzet. Most már azért nem tudok, mert egyrészt nagy vagyok és nehéz kényelmes pózt találni, másrészt meg nem tud az ember szexuálisan felizgulni, amikor egy örökmozgó kicsike rugdal benne :)

2012. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, még az eleje, 9.hét. Bízom benne, hogy a 2 trimeszter már jobb lesz. A legjobbakat nektek!
2012. febr. 8. 15:55
 4/6 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Én már a 13. hetet taposom, és még mindig hányingerem van és hányok is. A 7. hét óta nincs szex. Nekem főleg este és éjszaka a legrosszabb a gyomrom, pont mikor lehetőségünk lenne összebújni, de még a gondolattól is irtózom. Párom rettentően türelmes, pedig most már lassan enyhülni kellene papír forma szerint a rosszulléteknek.

Szóval együtt érzek veled!

2012. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben vagyok mint te.

Kb. a 7. héten kezdődött de még most is tart.

Én is abba bízom hogy a néhány hét múlva elmúlik mert nagyon rossz így..

11hkm

2012. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes kismami vagyok. Eddig nagyon kevésszer voltunk együtt, mióta kismami vagyok. Én nagyon nem kivántam és még most sem kivánom a sexet. a férjem nagyon megértő, ő is fél, hogy nehogy valami baja legyen a babának. Nekünk nagyon nehezen sikerült. Ezért is félünk mindketten.
2012. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!