Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért csalják meg vagy hagyják...

Miért csalják meg vagy hagyják el a férfiak a kismamákat?

Figyelt kérdés

Olyan szörnyű, és dühítő, hogy megtehetik. Engem 13 hetesen hagytak el, a barátnőmet meg 26 hetesen csalta meg a férje. Egy héttel jár előrébb mint én, és elvagyunk keseredve, hogy ez megtörtént velünk. Probáljuk a jobbik oldalát nézni, hogy jobb késöbb mint soha, és jobb tudni róla, bármennyire is fáj, de akkor is. Hogy lehet, hogy nem vállalják a felelösséget és ilyen szemetek? Mindketten teveztük a babát, tehát egyikünk párja sem mondhatja, hogy hirtelen jött és pánikba esett... Nekem még nem olyan rossz, mert a 18 hét alatt megszoktam már a tudatot, hogy egyedül leszek. De akit az utlsó hetekben hagynak faképnél? Mit lehet ilyenkor tenni?

31 hetes kismami


2009. jún. 2. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
azért mert szemetek!engem nem hagytak el,de mikor szültem,akkor a szobatársam mondta hogy ö egyedül fogja nevelni a babát!és most beszélünk néha,és nagyon jol elvannak igy ketten is!én biztos nem mutatnám meg a apjának soha a babát!
2009. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg undorító, hiszen a kettőtök gyermekét hordod a szíved alatt! Főleg ha tervezett baba és nemcsak "becsúszott". Sajnos vannak ilyen pasik, nem is kevesen! :-(

Kitartást és remélhetőleg találsz majd egy rendes pasit!

2009. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen mutatnám mega Manómat és a gyerektartás sem érdekel, csak mindenki rágja a fülemet, hogy az a gyereknek jár. Látni se bírjuk öket. A legfurcsább, hogy álmunkban sem hittük volna, hogy ez lesz, de legalább egymást vígasztalhatjuk. :-)
2009. jún. 2. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy miert azt nem tudom. Legtobb ferfi megvaltozik, van egy csomo pelda a baratim kozott, eggyiket akkor hagyta el mikor szulni ment, azota sem latta. Talan megilyednek?Nem tudom mi mehet vegbe bennuk, jo lenne oket kerdezni.Szeretnek en is erre valaszt kapni. Az en babam most fel eves es az apja egyszer latta a szules utani napokban, aztan ennyi..elment es penzt sem kuld, bar o interneten meg meg kerdi hogy van a lanya. Nem mond semmi valaszt, egyszeruen egy masik csajhoz koltozott. En nem lennek eleg jo neki? Nem hiszem. Egyszeruen a ferfiak tul gyengek, pszihesen problemasok..nem tudom. ES hogy hogy lehet birni? Szuloknel lakom, szerencsemre van sporolt penzem igy elleszunk egy darabig, de nem konnyu, felkeszit ez a nagy eletre. Nincs segitsegem mert a szulom kulfoldon dolgozik.. A lanyomat gyakran viszem babas baratokhoz, mast is lasson, na meg jobban eltelik az ido. A szeretet amit a lanyom irant erzek erot ad erosnek maradni, de hogy ne hazudjak, van am nekem is sok olyan napom mikor beteg a lanyom vagy nem akar enni, sir..nyugos napokig, csak bemegyek a furdobe, kisirom magam, hideg vizzel lemosdok, kijovok es intezem a dolgaimat mintha semmi nem tortent volna.. Kivanom neked legyen erod!
2009. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom 13:40-es, neked sem lehet könnyű. Biztos vagyok benne, hogy valami nincs rendben a fejükben, és jó lenne érteni mi bajuk, de semmi. Én hónapok óta nem beszéltem az apával és nem is akarok vele,mert nem tudom megérteni. Visszaélnek azzal, hogy ők ezt megtehetik. Csak a fiamra gondolok, és remélem menni fog. Én és a barátnőm is egyedül élünk, törjük a fejünket, hogy összeköltözznk-e, de akkor semmi esély nem lenne, magánéletre. A segítség nekünk sincs a szomszédban, 50 km-re laknak a szüleim.
2009. jún. 2. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért hagynak el,mert némelyik a világ legszemetebb embere!

Engem még a terhesség legelején elhagyott az Apa,talán már meg kellett volna szoknom,mert 30hetes vagyok,de nem tudok még a mai napig sem megbirkózni a dologgal!

Egyszerüen nem értem hogy lehetnek ilyenek?!

Tudom minden más lesz ha a babám megszületik,de nekem addig még valahogy talpon kell maradnom! Én nem jól viselem a magányt!

Nektek annyiban jobb,h legalább ti a barátnőddel vigasztaljátok egymást! Én nem igazán tudok beszélni sem erről kivel!

De igyekszem kitartani!

2009. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kitartás Neked is! Valóban jobb ha van valaki hasonócipőben. Mi szoktunk csinálni csajosnapokat és estére már el is felejtjük, hogy egyedül vagyunk. Elmegyünk vásárolni, sétálni, cukiba, megy a pletyó... Ha belegondolsz, a nőket így programozták, hogy mindent megtudjanak oldani. Néha tényleg úgy gondolom, hogy a legtöbb pasi egy nagy here, semmi hasznuk. Tisztelet a kivételnek. Én is sokat sírtam az elején de kb 5-6 hete csak butaságból vagy a hormonok miatt. Túl leszel rajta, egyszer, még büszke is leszel magadra, hogy kibirtad és nincs szükséged az apára. Én ebben reménykedem.

Boldog babavárást és kitartást! :-)

2009. jún. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!