Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombathelyen Bencsik doktor...

Szombathelyen Bencsik doktor úrról vélemények? Árai a terhesgondozással kapcsolatban, UH?

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy nem pont a kérdésedre válaszolok.Jól gondolom Bencsik Lászlóra gondolsz?

Velem elég rendesen kicseszett,de ezt már mással is megtette.Én Kőszegi vagyok,sztk-ba jártam terhesgondozásra itt ő csinálja a szívhangot.Nekem a szívhang alatt sose szokott sokat mozogni a kislányom,olyankor mindig aludt.Kb.a 39.héten voltam és beküldött a kórházba(Szh.-re),mondván hogy nem nagyon mozog a kislányom.Ott persze haza küldtek hogy nincs semmi gond,de onnantól kezdve 2naponta cuccostól mehettem NST-re,a 42.hétig.Mert akkor fektettek be,indítani.

De ettől függetlenül lehet hogy jó orvos,bár a modora kicsit nyers nekem.

2012. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csak azért írok én is ide, hátha valaki később keresi az infókat róla. És azért, hogy egy kicsit megvédjem az előttem válaszoló után.


A legjobb orvos, akivel valaha találkoztam. Terhesgondozó orvosom ajánlotta őt a kombinált teszt miatt, és az első találkozást követően azt mondtam, hogy ha első alkalommal is vele találkozom, őt akarnám terhesgondozómnak. Már két UH volt vele, rendkívül alapos, folyamatosan mondja, mit lát, mely érték miért jó, bármit lehet közben kérdezni, kedvesen, lelkesen beszél. Mivel az első két UH-ot ő csinálta, így én a többire se megyek tb alapon, azt a plusz kiadást megéri ez az alaposság és figyelem, amit kapok tőle.

Ha lesz még egy babám, őt választom terhesgondozómnak attól függetlenül, hogy nem lehet nála szülni. A mostaninál se tudok, mert ő is messze van kórházban Szombathelytől, nekem pedig nincs jogsim, hogy kocsiba üljek, amikor kell.


Szintén az előttem válaszolóhoz: valami lehet Kőszegen, ami nagyon nem fekhet a doktor úrnak, mert egy kőszegi ismerősöm is Szombathelyen ugyanazt tapasztalta, mint én, Kőszegen hasonlót, mint Te...

2012. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!