Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » JÓ magán nőgyógyász Dunaharasz...

JÓ magán nőgyógyász Dunaharasztin vagy környékén?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani valakit a környéken?


Állítólag van egy nő nőgyógyász akinek van magánrendelése, de már elfelejtettem a nevét :(


HA nem nő az sem baj, csak tényleg JÓ legyen!

HA tudjátok akkor azt is írjátok meg légyszives, hogy melyik kórházban dolgozik!


Köszönöm szépen!


2012. febr. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem dr.Csatlós Évára gondolsz?

Itt van róla kép:

[link]


Neki van a Damjanich utcában oep-es rendelése,illetve kispesten magán.Én egyszer voltam nála,nekem nem jött be,kicsit flegma,kimért,nem iagzán foglalkozott a problémámmal.

Akihez én járok most dr.Páczai Anita.Pesten a Ferenciek terén van magánrendelése,és a Jahn Ferenc kórházban dolgozik.Tündéri nő,alapos,lelkiismeretes-én most vagyok a 24.hétben és nála fogok szülni:)

2012. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, őreá gondoltam, de ha ilyen akkor... :(

Bár én jókat hallottam róla, de ez is olyan, hogy kinek ez kinek az jön be.

Gratulálok a babához!

2012. febr. 10. 15:06
 3/4 Babi0906 ***** válasza:
Szia. Én Erzsébetre járok magándokihoz, úgy tudom az nincs messze Dunaharsztitól (Ott dolgoztam)
2012. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,első vagyok:)

Én a Damjanich utcában voltam nála,lehet,hogy a magánrendelésén kedves!:)

2012. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!