Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok. Kozel a nagy...

38 hetes vagyok. Kozel a nagy nap?

Figyelt kérdés
38 hetes pocis vagyok es ma voltam dokinal aki megalalpitotta,hogy egy ujjnyira nyitva vagyok.Mondanom sem kell,hogy baromira fajt amikor megvizsgalt es azota fojamatosan fajdogal a hasam.Picit verzek is de nem veszes.Ha lepihenek akkor jobb.Szerintetek mikor lesz ebbol baba?Kicsit meg vagyok ijedve,mert meg ugy erzem nem vagyok felkeszulve.:)
2009. jún. 2. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is lehet felkészülni, ha még nem szültél. De ne félj minden megy ösztönösen. Bízz magadban és a babádban, a tested írányít és a levegővételt gyakorold sokat.
2009. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
Nem jelenti, hogy még ma lesz baba. Az elsőtől mindenki fél, és ez természetes. De életed egyik legnagyobb élménye lesz- annál nagyobb, minél távolabb van. :-) Én már kettőn vagyok túl, de bevállalom a harmadikat is. Ez talán jelent valamit. (Nem azt, hogy romák vagyunk, sem pedig, hogy k* gazdagok...)
2009. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!