Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajhullás tehresen, ez vitamin...

Hajhullás tehresen, ez vitamin hiány lehet?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hete nagyon hullik a hajam. 20 hetes vagyok a második babával. Elsönél mint minden embernél több hajam lett, majd 3 hónappal a szülés után kihullott rengeteg. közben eltelt már rengeteg hónap, ahogy kellett meg volt a mindenéves augusztusi hajhullásom is. Most pedig egyszerüen hullik, mint terhesség után.


Volt valakinek ilyen?


2012. febr. 11. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt hajhullásom a terhesség alatt kb.akkor mint neked, nekem azt mondta a doki,hogy vashiány.Kettesével kellett szednem a Maltofert,és kb.2-3 hét alatt el is múlt.36 hetes km.
2012. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nagyon hullott a terhesség alatt. Nem jöttünk rá mitől volt. Először vashiányra gondoltak nálam is, de azzal minden rendben volt és az összes többi vizsgálat sem mutatott problémát vagy hiányt. A szülés után két héttel elkezdett visszanőni a hajam. Addig szedhettem én vasat, vitamint, mindent amit a doki felírt, de nem használt semmi.

2012. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs vashiányod? Annak a jele lehet.
2012. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!