Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetett ettől "bepörögve" a...

Lehetett ettől "bepörögve" a pocaklakóm?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon aktív volt a bébi, eléggé erősen rugdosott, mozgott jobbra-balra. Néha elég kellemetlen is volt. Előtte ittam vagy 3 bögre fekete teát (citromlé+cukor volt benne), férjem szerint ez tett ilyen hatást a babára. Pedig úgy készítettem, hogy fél liter vízhez adtam 1 filtert (nem 1 bögrébe 1 filter, ahogy az angolok szokták)

Szerintetek? 32 hetes kismami


2009. jún. 3. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem símán lehetett a fekete teától, abban állítólag jó sok a koffein. Az én védőnőm, meg ismerőseim ezért aánlottak nekem zöld teát. Azt ihatod bátran, nincs benne koffein.
2009. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból a 2 literes kancsóba 2 filter teszek. Szerintem így is nagyon finom.

Valószínűleg hatással volt a 3 csésze a Picire. A kávéval és a kólákkal is ezért ajánlott odafigyelni (koffeintartalom).

Olvastam, hogy később a szoptatás során sem ajánlott gyakran kávézni, mert az anyatejen keresztül bejut a Picur szervezetébe, s este ne csodálkozzunk, ha nem fog tudni nyugodtan aludni.


Ettől függetlenül én is iszok napi egy kávét és napi 1,5-2 liter teát (bár én inkább zöld- vagy gyümölcsteákat).


Nem lesz semmi baj, de szerintem lefekvés előtt neked sem hiányzik elyen erős tea, mert nyugtalanabbul és éberebben alszol.


De rajtad múlik minden.

Gondtalan babavárást!

22 hetes km

2009. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!