Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 3 hónapban miért nem...

Az első 3 hónapban miért nem ajánlott a szex? Nekem az orvos nem mondta. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha görcsölsz,vérzel,volt már vetélésed,akkor nem ajánlott.Ha nem volt ilyen,akkor mindent bele!:)))
2009. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk picit levált a petezsák a méhfalról az első trimeszterben, és ha még "rászexeltünk" volna, akkor akár el is mehetett volna a baba. Gondolom normál körülmények között is azért kell egy kis óvatosság szex terén, hogy nehogy vetélés legyen belőle.

Azért szerintem kérdezz rá a dokidnál nyugodtan. Mondd el, hogy hallottál ilyesmit és szeretnéd kikérni a véleményét. ;)

2009. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem ajánlott a szex az első 12 hétben mert akkor a legnagyobb a vetélés eséje. Főleg a veszélyeztetett terheseknél.Persze másnál is előfordulhat sajnos. Ha mégis ősszebujnátok nagyon figyeljetek oda az OVATÓSSÁG-ra .
2009. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen szex után elkezdtem vérezni. Na akkor azt mondta az orvos,hogy ezt hanyagoljuk,legalább a 12. hétig,mert nagy a valószinüsége,hogy elmegy a baba. Utána sem nagyon mertük,de mostmár 27 hetes vagyok,és nincs gond! =)
2009. ápr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!