Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamik, hamérem a...

Cukros kismamik, hamérem a cukrom mindig evés után és jó az érték akkor nem lehet gond ugye? Néha azért szoktam bűnözni is. Ti megbírjátok allni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én már két terhességen túl vagyok, mind a kettővel terhességi cukorbeteg lettem.

Evés után 1 órával mérd, ne rögtön utána.

Én szinte mindig betartottam az elsőnél, néha volt 1-1 alkalom kilengés. De makk egészéséges (2,5 éves). A másodiknál is igyekeztem betartani, de ott többször volt kilengés. Na persze nem nagy dolgokra kell gondolni, pl karácsonykor meg mertem enni egy szelet beiglit, vagy 1-1 nap nem 160 hanem 180-200 között lett a ch. Ő is (1éves lesz) egészséges.


Amit akkor nem tudtam, de most hogy jobban utána néztem, mert életmódot váltottam, ha ezt akkor is így tudtam volna, hát nem "kínoztam" volna magam.

Nem akarok sem reklámot, sem sztárolni senkit, de a norbi update-ban rengeteg olyan termék van, ami nem vagy csak alig növeli az inzulinszintet. Ezért is van a fogyni vágyóknak és a CUKORBETEGEKNEK kitalálva. Olvass utána, és egy pár kocka csoki után sem lesz lelkiismeret furdalásod.


Kitartást! Sok boldogságot!

2012. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm majd utána nézek
2012. febr. 12. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!