Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, 25 éves,...

19 hetes vagyok, 25 éves, első babás. A védőnő azt mondta, hogy 0,7-es mom érték alatt genetikai vizsgálatra kell menni. AFP: 26,94, MOM:0,67. Vélemények?

Figyelt kérdés
De lehet mostanában nem kapok időpontot.(Előbb kellett volna kérni.)Azt is mondta, hogy valószínűleg nincs gond, de ez itt rutin eljárás. Nagyon meg vagyok rémülve.
2008. okt. 27. 14:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, a 12. heti vizsgálaton a nyakiredő: NT:2mm volt. (Elvileg az jó.)
2008. okt. 27. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk 0.5töl mondják jonak nekem 1.27lett de a barátnömnek 0.66 és azt mondták neki hogy tökéletes,
2008. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az a véleményem, hogy az AFP egy nagy sz@r..:) Már elnézést a kifejezésért.:)

Semmi értelme nincs az egésznek, nem ad pontos eredményt sokszor és szerintem csak a kismamák idegesítésére való.

Szerintem nyugodj meg, tuti nem lesz semmi gond, azt már észrevették volna az eddigi uh-kon.

Gondolom a genetikai uh-on voltál már mert oda mindenkinek kell menni az AFP eredménnyel attól függetlenül hogy magas vagy alacsony lett az értéked, na ha ott mindent rendben találtak akkor nincs miért aggódnod! Vagy a genetikai vizsgálatot az uh-ra értetted?

2008. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eredményed jó, szerintem is, de az AFP tényleg akkor szar, hogy hatóságilag kéne üldözni. Felénk nyugaton nem véletlenül lett betiltott utána pedig megszüntetett vizsgálat.
2008. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És mi van, ha a genetikai vizsgálaton kiderül, hogy tényleg nincs rendben valami, pl. hogy Dawn-kóros a baba?

Akkor mi történik?

2008. okt. 27. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

A biztonság miatt menjetek el genetikai UH-ra, nálunk 0,7 az alsó határ.

Ha az Uh-n kiderül, beteg a kicsi, akkor még végeznek vizsgálatokat, hogy biztos az-e. És ha tényleg az, akkor a 24. hétig megszakítják művi úton a szülést.

2008. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne is gondolj rosszra! nekem 2.65 lett,és semmi baj nincs! amúgy meg ha minden hova negatív van írva,akkor nem tudom minek küld tovább!!! boldog babavárást,és nyugi!!!
2008. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok,bocsi 0.65 lett,és nem 2.65!!!
2008. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!