Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek mit írt fel...

Kismamák! Nektek mit írt fel az orvos megfázásra?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom,folyik az orrom,de jelenleg nem jutok el az orvoshoz. A 4.hónapban járok.
2012. febr. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

tyúkhúsleves, mézes tea, mézes fokhagyma

:) Ezeket szoptatás alatt is bármikor "szedheted" :)

Boldog babavárást!

2012. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torok fájásra szodabikarbonás vizzel gargalizálni, méz. Mézes citromos tea. Orrcseppet a szulész dokival egyeztettem, hogy Nasivint 1-6 évesnek valot használhatok mértékkel.
2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én orrcseppet Sterimart használtam, a többi gyógymód hasonló az ellőttem szólókhoz. Sós vizes inhalálás, mézestea, fokhagyma, forralt bor(persze csak mértékkel:D) Az orvos egy köptetőt írt fel, de azt mondta a gyógyszerész, hogy azt sem lehet szedni. Antibiotikum, csak ha nagyon muszáj.
2012. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem írt fel, ajánlotta a panadolt lázra, a coryzalia homeos bogyót megfázásra, nagyon bejött, pár nap alatt túl lettem rajta, ja és persze pihenés, tea, húsleves, narancs.
2012. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne szedjél csak a házi praktikák.Én még tudom javasolni a sókamrákat sószobákat és a tengerisós inhallálást.Sajnos ez egy ilyen cudar dolog.DE!!!!!Ha belázasodsz azonnal le kell vinni a lázat ez árt a legjobban a babának.Kezd hűtőfürdővel, ha nem jön be akkor panadolt szabadbevenni de csakis akkor ha lázas vagy.Ez nagyon fontos!!!

És rengeteg pihi.

2012. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!