Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi váltja ki a babák befordulá...

Mi váltja ki a babák befordulását fejvégűbe?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a picikét éreztem megfordulni. Csodálatos érzés volt, mondtam férjemnek és ő kérdezte, hogy mi az amitől ők tudják, hogy fejjel lefele kell nekik lenni? Nem tudtam válaszolni :)

30 hkm.


2012. febr. 13. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ök nem tudják de a gravitáció igen.


Olyanok mint a keljfel-jancsi aminek a nehezebb része van a földfelé. Amelyik baba egyszer befordul már nagyon ritkán fordul át, a feje nem engedi.

Szerintem ök forgolodnak majd egyszer úgy maradnak, mert már a fejük túl nehéz vissza fordulni, késöbb meg helyük nem lesz hozzá.

2012. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hm, ez érdekes :)

Amúgy ágyban voltam még amikor megfordult. Ami nagyon érdekes volt még, hogy a fenekét nyomta előre :)

Ezt onnan tudom, hogy láttam UH-n előtte hogyan fekszik, és ahhoz képest merre ment.

Egy élmény volt, az biztos :) és megnyugtató, hogy akkor most már szülési pózban van. Ha faros lenne, egyből császár lenne a korom miatt, hát azt nem nagyon akarom :)

2012. febr. 13. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért fordulnak fekve mert úgy több a hely, de aztán már nehéz vissza fordulni (habár elöfordulhat), mert nehéz a fej.

az tuti hogy a fej nehézsége miatt maradnak úgy, hogy befodrulni meg szerintem véletlen teszik majd úgy maradnak.

nekem a lányom is meg a mostani terhess´gemnél is szinte mindig fejjel lefele voltak. habár a doki csak 30-ik héten nézi ezt jobban onnatól szerintem nehéz a vissza fordulás.

2012. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!