Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon lusta ez a baba a...

Ma nagyon lusta ez a baba a pocimba. Lehet hogy az időt érzi? De viszont ma háromszor is éreztem hogy csuklik, de azt is nagyon lent. Akkor az azt jelenti hogy a fejvégűbe fekszik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig ott éreztem a csuklását, ahol a feje volt, de nem mindenkivel van így.


ma én is nagyon belassultam, a babám viszont nem, de mindenkinek lehetnek lustább napjai. A te babádnak is. :-) Amíg érzed őt, hogy mocorog, addig semmi baj. Nem baj, ha nem olyan aktív, mint egy rockkoncert alatt.


33h km

2010. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hello! Én 7 hónapja szültem. Csak azt akarom neked leírni, hogy egyszer amikor NST-n voltam elkezdett csuklani a babám, és az asszisztens mondta, hogy hogy egy kis takaríót a pocakomra, merthogy fázik, azért csuklik. Tök érdekes, nem tudom mi igaz ebből, de tényleg abbahagyta, miután betakartuk.
2010. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!