Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesség első két...

Akik terhesség első két trimeszterében sokat hizott az a 3. trimeszterre is? Hogyan állithatom meg a hízást?

Figyelt kérdés
6hónap alatt 8kg ot hiztam.Tp-n vagyok,míg dolgoztam sokkal többet nasiztam és ettem(Konyhán melóztam).Mióta táppénzen vagyok sokkal kevesebbet eszem,rengeteg gyümit és zöldséget még is rengeteget hizok.Valyom miért?Hogyan állitsam le.Már péksüteményt lecsökkentettem heti 1-2 szelet kenyérre.
2012. febr. 13. 09:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ui:Esti nasizás is megszűnt mikor megtudtam,hogy terhes vagyok max répa vagy körte.

72kg al kezdtem a terhességet.

2012. febr. 13. 09:40
 2/12 anonim ***** válasza:

OFF.: Én is ebben a helyzetben voltam, csak durvábban, 76 kg-al kezdtem, és 27 hetesen 95 kg !!! voltam!

ON.: A gyk-s anyukák tanácsára, amit nagyon köszönök, minden este a nasim egy narancs, vagy egy grapefruit, ami állitólag zsirégető hatásu. És azóta nem hiztam!!!! Ezt tudom neked javasolni: :))

2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, mert én is ugyanebben a helyzetben vagyok. 54-el kezdtem a terhességet és most vagyok 72 :( és még csak 30 hetes vagyok, az utolsó trimeszterben hízol egyébként a legtöbbet :( sajnos. Én fizikai munkát végeztem és ugye egyik napról a másikra abba kellett hagynom... jóhogy feljött ez a sok kg. De egyszerűen ha levegőt veszek is hízok. :(
2012. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!És gondolom nektek is elég megterhelő.Az izmaim teljesen elpunnyadtak és fáj mindenem alig bírom a saját súllyom!A rokonságom azzal nyugtat nállunk egy nő sem állt meg 20kg alatt.Ez ok.De nekem a terhesség alatti magasvérnyomásom van.:(
2012. febr. 13. 10:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én a harmadik babámat várom és én is sokat híztam, hízok. Nem igazán érdekel mert az első terhességemmel 22kg híztam 1.5 hónap alatt lement, a második terhességgel 15kg híztam...ott 1 hónap alatt lement több mint tíz kg!!! Most 34 hetes kismama vagyok és eddig híztam 16kg...ettől függetlenül nem látszik rajtam, hogy ennyit híztam szerintem szerencsés vagyok, amúgy mind a három terhességemet 50 kg-al kezdtem...ne akard leállítani a hízást mert úgy sem lehet és nem is tesz jót a babának...Most legyen Ő az első és ha megszültél ráérsz majd akkor gondolkodni, hogy milyen diétába, fogyókúrába kezdj...hidd el le fog menni...

Boldog babavárást, és szép napot!

2012. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem 7. hónap végén 160 ch-s diétára állítottak (diabetes gyanúja miatt) és utána már csak 1 kg híztam.

Összesen 10 kg jött fel a 9 hónap alatt.

Ez nem olyan durva ch megvonás, de nekem leállította a hízást.

2012. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Babi0906 ***** válasza:
Szia! Én 25 hetesen voltam a védőnőnél és azt mondta, hogy rengeteget híztam és, hogy diétázzak. A sógornőm szintén hozzá járt ő is 7 kg hízott ennyi idősen neki azt mondta tökéletes, ő 160 cm körül van olyan 78-79 kg kezdte a terhességet. én 160cm vagyok 68 kg kezdtem és még is szól. Mindenki azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele a baba az első. Hozzáteszem nem eszem sokat és nem is nagyon látszik inkább csak a hasam lett nagy :) Annyit tettem, hogy vettem rozskenyeret meg este már csak narancsot vagy mandarint eszek. Plusz, ha végre nem lesz ennyire hideg akkor megyünk esténként sétálni a párommal :D Jó babavárást!
2012. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elso 10 kg feljott hamar, 5 honapos terhessegig. Utana meg 5. (normal testalkat). Egy honap utan mar ugy neztem ki, mint terhesseg elott. MAjd a szoptatassal lement meg tobb, igy azota a sovany kategoria vagyok.
2012. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem attól tartok hogy nem megy le.Hanem hogy mégjobban emelkedik a vérnyomásom.Meg hogy annyira fáj mindenem ,hogy nemfogom bírni megszűlni!
2012. febr. 13. 20:35
 10/12 Babi0906 ***** válasza:
Én úgy tudom akinek magas a vérnyomása annak a sós és zsíros ételekkel kell vigyáznia. De gyümit, kis édességet ehetsz.
2012. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!