Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran kemenyszik a hasam,...

Gyakran kemenyszik a hasam, tobbszor emlitettem a dokimnak, szedek magneziumot, no-spa-t, amikor eloszor mondtam akkor vizsgalt meg hogy zarva-e a mehszaj, azota csak sima ultrahanggal+voltam ketszer3D-n. Latszik az UH-n is hogy ha zart a mehszaj?

Figyelt kérdés
Az az erzesem hogy feluletesen kezeli a dolgot,vagy csak bebeszelem magamnak?Sokszor huzamosabb ideig kemeny a hasam,tehat nem csak par percig.Egyebkent 30 hetes vagyok.
2009. jún. 3. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A sima 2D-s UH-on is tökéletesen látszik a méhszáj állapota!

Nyugi! A dokik márcsak ilyenek. Sok mindent nem tartanak fontosnak elmondani, pláne, ha minden rendben. Ha gond lenne, úgyis szólna!

Melyik magnéziumot szeded?

Lehet,hogy egy nagyobb dózisúra kellene váltanod, s az hatásosabb lenne.

23 hetes km

2009. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magnerot-ot szedek
2009. jún. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!