Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét környékén járó kismamá...

30. hét környékén járó kismamák hogy vagytok? Várjátok már a nagy napot? Sokat gondoltok a szülésre?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok második bébit várjuk, van egy 2,5 éves kislányom és most várjuk az öcsikét! Nagyon nagy a boldogság, de most már eléggé kezd terhes lenni az állapot. Egyébkén is nagyon nagy a pocim, a doki is mondta hogy számíthatok 4 kg körüli babára mert a baba is jó nagy, +13kg-nál járok. Közben házimunka, meg a lányom, már sokszor azon álmodozom hogy azért csak könnyebb lesz ha kint lesz, mert legalább tudok hajolgatni :) meg könnyebben mozgok majd. Ti hogy bírjátok? Nagy a pocitok? Mennyit híztatok? Fiú, lány lesz? Hanyadik baba?
2012. febr. 13. 15:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát hangulat ingadozások nálam is vannak. Sőt szegény apuci alíg győz a kedvemben járni. Sokszor vágta már a fejemhez hogy nekem semmi sem jó! :D Mondtam neki, nyugi elmúlik! Sírni azért nem igazán sírtam az leginkább az első trimeszterben volt! De ott kisírtam az egész 9 hónapra való adagot! :D Még egy gagyi nyálas filmen is tudtam sírni! :D Hihetetlenek ezek a hormonok!

Sokat csuklik a babátok? Most épp csuklik, ma már vagy 3szor érzem hogy csuklik! Gyakorolja is a ki-be légzést a kis aranyos, had érjen, fejlődjön a tüdeje!:D

2012. febr. 13. 19:45
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Bármin sírok. Én is bemesélem magamnak, hogy ellenem fogott össze a világ, és addig hergelem magam amíg nem sírok. Pénteken mielőtt mentünk vérvételre apa vigasztalt, meg ölelgetett mert hogy nekem semmi nem jön össze. De nem panaszkodik hogy sokat hisztizek. betudja a terhességnek. A fekvés nekem is gond. egy nagy párna van a lábam közt, és még egy a hasam alatt. Apa mondta is a múltkor, hogy alig fér a párnáktól, meg hogy teljesen be van nyomva tőlük a falhoz. Látta hogy legörbült a szám, és hogy ki fordultam, nem győzött vigasztalni hogy nem azért mondta, meg nem zavarja, meg nyugodtan forduljak vissza. Hálát adok az égnek hogy ilyen férjem van. de én is csodálkozom hogy tud még elviselni. :)

2012. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!