Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkorának kell lenni egy...

Mekkorának kell lenni egy babakocsinak, hogy a babámat ne "összehajtogatva" kelljen belerakni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a netről rendelek majd babakocsit,ki is néztem egyet,de nemcsak az a lényeg,hogy jól nézzen ki,hanem sok más egyéb...Például azt sem tudom,hogy a felfújhatós kerék jó-e stb.
2011. júl. 21. 16:30
 1/2 anonim válasza:
A felfújhatós kerék előnye, hogy rosszabb terepeken is jól bírja a strapát. Meg egyébként is könnyebb közlekedni vele. Ha még pici a babád vagy most fogsz szülni érdemes megnézned pl.: az Espiro Atlantic-ot azért mondom ezt mert ezt már láttam élőben és ez tényleg nagyon tágas.
2011. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 timcsy85 válasza:
:) Én is ajánlom sőt a webáruházat is mert én innen rendeltem és minden rendben volt!:)
2011. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!