Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok....

11 hetes kismama vagyok. Ilyenkor mekkorának kell lennie a pocaknak?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan érzésem van, mintha nem is lennék terhes, és nem a pocakomat, hanem csak a "hályamat" érezném:), nem tudom, hogy normális ez...
2010. márc. 30. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 15. hetes vagyok és én is csak úgy nézek ki, mint egy dagi:D. Állítólag normális
2010. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mekkora a pocija, az egyénileg és terhességenként is változik. Van, akinek már néhány hetesen látszik a pocija, ruhán keresztül is, a másiknak meg félidősen sem... függ attól, hogy milyen alkat vagy, hogyan fekszik a méhed, a lepény, később a baba. Nekem pl. sokan még az utolsó napokban se tudták, hogy babát várok, meg is lepődtek aztán alaposan, mikor babával láttak...Még a kórházi személyzet is azt kérdezte először, mikor bementem szülni, hogy talán koraszülés lesz...38 hetes voltam :)
2010. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). 175 cm magas vagyok 68 kg-val, azért kérdeztem, mert már az orvosom 2 héttel ezelőtt jelezte, hogy hamarosan ki fogom nőni a jelenlegi ruháimat:O.
2010. márc. 30. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
most kezd el nőni a picur, én 173 vagyok és kb 5 hónaposan se látszottam babásnak.....4,5 hósan mintha lett volna egy picur pocak.....a babus még csak 8 centi körül van és összekuporodik....ja és nagyon magas vagy
2010. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! Én is elég magas vagyok, és széles a csípőm is, nekem a 32. hétig nagyjából csak azok látták akik tudták, addig kívül állók számára olyan voltam mint aki meghízott egy kicsit, szinte semmi nem látszott, utána viszont hirtelen nagyot nőtt, szóval semmiről nem vagy lekésve:) a baba pedig korának megfelelően fejlődik!

34 hetes km

2010. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!