Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt feltétlen le...

Szülés előtt feltétlen le kell "szállni" a pocaknak?

Figyelt kérdés

34+3 hetes kismami vagyok. És lassan már azon veszem észre magam, hogy mindig a szülés körül forognak a gondolataim.

Kár, hogy ezt még mindig nem lehet potontosan tudni,hogy mikor jön el a nagy nap. Az én pocakom még jócskán fent van ezért reménykedem, hogy még nincs itt az idő.



2012. febr. 6. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, sőt én előző nap voltam vizsgálaton és még jele se volt, a hasam is fent volt, aztán csak úgy beindult.
2012. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell. Egyik gyerekemnél a szülés napján voltam NST-n, mondta a szülésznő, hogy ez még jócskán fent van, hiába ment el a nyákdugó, nem lesz itt még szülés. Aztán éjjel indult a "buli".

Másik gyerekemmel meg vagy egy-másfél héttel előtte leszállt, de ezt is csak én éreztem, nem látszott, közvetlen a mellem alatt indult a hasam, mert kicsi vagyok, de azt éreztem, hogy a légzésem felkönnyebbült, illetve a hólyagomnál meg nőtt a nyomás, elkezdődött az inkontinencia masszívan...

2012. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok nugodtabb egy csöppet sem. És mennyivel indult hamarabb vagy később a szülésetek?
2012. febr. 6. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:

38-on szültem mindkettőt.

második

2012. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt "leszállás". A 40. hetet betöltöttem, akkor indult meg a szülés. A hasam nem volt lejjebb.
2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!