Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy a baba ilyen...

Létezik az, hogy a baba ilyen hamar befordul és már most fejfekvésű?

Figyelt kérdés

A dokim ma mondta, hogy minden tökéletes, teljesen zárt a méhszáj, s szuper a fekvése a Babónak, mert szép tarkófekvésű.

Ez azt jelenti, hogy már most fejjel lefelé fekszik?

Nem bukfenceznek még ilyenkor? Nem változtatják a helyüket?

Ráadásul néhány napja észrevettem, hogy néha elég kemény lesz a hasam alja. Épp azon gondolkoztam, vajon a kis fejét vagy a popóját nyomja olyankor oda.

Vagy én értettem félre valamit a doki szavaiból?

22+6 hetes kismami


2009. jún. 3. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is befordult már ekkor, én is csodálkoztam. De szerencsére nem fordult meg.

Mostmár 5 hós.

2009. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még rengeteget mozognak, bukfenceznek a babák. Volt, hogy a dokim is csinált uh-t és 2 nap múlva mentem a genetikai cvs- miatt uh-s ellenőrzésre és az első alkalommal éppen keresztben feküdt, a 2.-on meg medencevégű fekvésben volt. Általában a végső elhelyezkedés a 32. hét körül derül ki, persze akár pár héttel előbb és utóbb is befordulhat.
2009. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kezdettől fogva úgy volt hogy fejvégű fekvésben volt! Erre 25 hetesen meg fordult és mendencevégű lett! És 3á 3 hétre a 28 hetesen újra fejvégű fekvésben volt! De néha annyira ficánka hogy szerintem megint bmegfordult! Holnap megyek Uh.ra kíváncsi leszek most hogy fekszik :)?

29+4

2009. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 18 hetes korától befordult és úgy is maradt végig.
2009. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért reménykedek, hogy nekem is úgy marad. De ha még kedve van ficánkolni, tegye, csak még időben helyezkedjen vissza jól!:-)

2009. jún. 3. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok. Nekem már a 23. héttől mindig fejjel lefelé volt a bébim.

Egy hét múlva megyek megint UH-ra. Remélem, már nem nagyon akr nagyot fordulni.

2009. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!