Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek hasonló-eltérő-...

Volt valakinek hasonló-eltérő- uh eredménye a 34. hétben?

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, mert az egyik eredményem csak 32 hetesnek felel meg. AC:279mm

A többi eredmény:

BPD:85,5

HC:311

FEM:66mm

B.súly:2121g


2012. febr. 14. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 32.héten volt lemaradva az AC, de nem mondták, hogy kóros lenne.
2012. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mennyivel ha szabad kérdeznem? 2 hét az nem sok? Behozhatja a lemaradást? nagyon megijedtem.
2012. febr. 14. 16:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedjél meg, erre nem lehet alapozni. Sajnos minden túlzás nélkül állíthatom, hogy orvosa és műszere válogatja ki mennyit mér... Ez komoly.


A súlyt sem tudják eltalálni legtöbbször, csak saccolnak.


Feleslegesen ne riogasd magad, nincs semmi baj. Senkinek a babája nem egyformán nől, nem adható rájuk ugyanolyan séma, egyébként csodálatos súlya van!!! Az enyém 30. hetesen volt 1 kg!


Én is bújtam a könyveket, hogy ez ennyi, annak annyinak kellene lennie.. ááá többet soha! Csak bedilizik az ember tőle.

Ja most meg már a lányom a legmagasabb az osztályban és a legfejlettebb is. Semmi nem volt hogy nem az előírt sémának megfelelően nőtt a hasamban. Nőtt és ez a lényeg! Nem lett óriásbébi, de nem is baj!

2012. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, rendesek vagytok, csak marhára bepánikoltam. Azt mondták vissza kell mennem 2 hét múlva, hogy fejlődik-e rendesen. Addig pedig megőrülök.
2012. febr. 14. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

BPD:83

AC:263

Femur: 58

súly 1820gr.

pocaklako.hu szerint bpd:picit kisebb, mint 33 hetesnek, ac:30hetesnek, fe:30 hetesnek felel meg. Ez 31+5 hetes lelet.

Látta a leletemet az UH-os és két orvos. Senki nem mondta, hogy aránytalan lenne. Szerintem ne izgulj emiatt, ha rossz az eredmény biztos, hogy szólnak. Egyébként attól is függ, hogy hová teszik az x-et. Lehet, hogy ha még egyszer kezdi elölről már nem pont ezek az értékek jönnek ki.

2012. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 14. 16:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az AC a haskörfogat, lehet éppen ürített, vagy nem volt tele a hasa- máris sokkal kisebbnek mérik.

Nekem a babámat 29hetesen lemérték súlyra 1700grammnak, mondták, hogy kb 3.8-4kg lesz a végére.

utána 34hetesen 2.4kg volt, azt mondták 3.5kg lesz a végére.

35.héten 2.5kg volt- azt mondták, olyan 3-3.3lesz a végére

37.héten 2.8kg volt- max 3kg-ot mondtak a végére

39.héten megtippelték 3.4kg-ra!!!! minden adata sokkal nagyobb volt, mint két héttel azelőtt, a bpd-je pl 9mm-volt nagyobb. NEm is értettem, hogy mi van?

2nap mulva megszületett 2980grammal!!

Ma 4napos kis Cukiság! :)))

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy az én bébimet óriástól - túl picinek mérték össze-vissza terhesség alatt- a végefele már nem is figyeltem oda, hogy miket saccolnak-mérnek, csak azt figyeltem, hogy kimondják, jól fejlődik, minden rendben vele.

Szóval ne igzulj, a babáddal minen rendben van, az UH meg csak tényleg közelítő értékeket mér. Hogy is lehetne a pocakban lévő babának pontos súlyát megmérni? :)

További jó pocakosodást és könnyű szülést neked.

2012. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 36. heti uh-n a feje már 4 héttel nagyobb volt az átlagnál, a combja meg 1 héttel kisebb (a fejénél azt dobta ki a gép, hogy abnormal!) aztán született egy makkegészséges babám!!! :))

ne izgulj, ahogy mi sem vagyunk egyforma magasak és egyforma súlyúak, úgy a babák sem, ezek meg csak átlagméretek, és a mérés sem biztos hogy pontos, milliméterekről van szó, ha csak egy hajszállal arrébb teszi a pontot, már nem annyi

minden rendben lesz!!!

2012. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Mi lett aztán Veletek, mekkora lett a babátok?Behozta a lemaradást?
2012. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia! Holnap megyek csak dokihoz, és NST-re, és Ő ad majd időpontot jövő hétre. Nagyon félek, mindenki azt mondja, hogy milyen kicsi a hasam,és, hogy az előző terhességemmel sokkal erőssebb voltam. Nemtom, remélem minden ok.

Veletek mi újság?

2012. febr. 23. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!