Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be mernétek vállalni a második...

Be mernétek vállalni a második babát?

Figyelt kérdés
A kislányunk 2,5 éves, nagyon szeretnék második babát. Nem élünk nagylábon, de mindenre jut. Egy kicsit tartunk az anyagi oldalától, viszont mindent megtartottunk. Így babakocsi, kiságy, hordozó, az össze ruha, mindene megvan. Ti így már bemernétek vállalni a következőt?
2012. febr. 14. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 hós a fiam, de én is nagyon gondolkodom, a párom már teljesen begőzölt, én viszont félek tőle.
2012. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk a párom fél a dolgoktól... :(
2012. febr. 14. 19:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen be. Mi is tervezünk még egyet majd. :)
2012. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem pici korban kerülnek sokba, főleg, hogy megtartottad a holmikat, hanem később, ovi, iskola.

a taníttatás az nagyon sokba kerül.

ezt kéne inkább átgondolnotok.

nálunk is jut mindenre, de a nagyszülők így is agyalnak, miben tudnak nekünk segíteni.

2012. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy akkor kerülnek többe, de nem tudom, hogy akkor mi lesz, így elég nehéz előre tervezni, de azon a hídon akkor megyünk majd át. De nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 14. 19:24
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha így érzed, akkor meg uccu neki, úgyis kevés baba születik. :)
2012. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 éves múlt a fiam és nyárra várjuk a tesót. Mi sem élünk nagylábon, de nem nélkülözünk és mindenünk megvan bőven. Mi is eltettünk mindent anno a tesónak, így ha kislány is lesz azért sokkal könnyebb lesz anyagilag. Mi be mertük vállalni, mert nem szerettük volna ha tesó nélkül nő fel. Bízom benne, hogy ha nagyobbak lesznek, akkor sem lesz anyagi problémánk.:)
2012. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon szomorú dolog egykeként felnőni. Mindenképp a kistesó mellett szavazok!:)
2012. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is egyke vagyok, ezért ragaszkdom annyira hozá, hogy legyen egy testvére, akivel kb. egy korosztály...
2012. febr. 14. 20:17
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Én is testvérpárti vagyok, de a gyerek nem kiskorában "drága", hanem a tanulás meg ilyenek. Persze, ahol elfér egy gyerek, ott kettő is, na de mi lesz az iskoláztatással , az életben való elindulással? Erre nem gondolunk néha. Bármennyire is szeretnénk, de nem tudunk bevállalni másodikat a mai világban. :(
2012. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!