Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 18. héten fiút mond az...

Ha a 18. héten fiút mond az orvos, az már biztors?

Figyelt kérdés
a doki azt mondta,hogy kisfiúnk lesz, apa azt mondta,hogy ő is látta a bizonyítékot!amikor kérdeztem,hogy reklámozhatom-e a nagyiknak, azt mondta igen! akkor ugye már nem érhet meglepetés?
2012. febr. 16. 05:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem is akkor mondták meg az egyik fiam 18 hetesen,a másikat 12-hetin lehetett látni az is maradt :-) De én itt olvastam story-kat, azért semmi nem biztos 100% -ig ,majd megszületik akkor már látni is .

Azt viszont sokan írják ,a fiúkat ritkábban tévesztik el,mint a kislányokat. Gratula amúgy! 12 h.km.

2012. febr. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekunk a 26.héten azt mondták,hogy kislány.A szülő szobán kérdezték,hogy fogják hívni a kislányt:mire én Blanka....később elő bukan a babó és mondtak,hogy nem lesz Blanka...kis fiú lett ....az a biztos ha már kint van szerintem
2012. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó! Ez durva :D Nem kis meglepetés érhetett :D


Kérdező: A kisfiúk általában hamarabb látszódnak, ha nem szégyenlősek. Ha még a párod is látta aki gondolom nem szakmabeli, akkor jó eséllyel elhiheted :)

2012. febr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Babi0906 ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 orvos is mondta, hogy szerinte fiú,de nem meri biztosra mondani. Ez egyik 18 hetesen mondta a kórházba a másik a magándokim meg 20 hetesen mondta. Én éreztem, hogy fiú az elejétől, de elmentünk 4D-re 25+6 hetesen és ott már biztossá vált. A köldökzsinórt is teljesen eltudta különíteni a doktornő és nagyon éles bizonyítékot kaptunk a fütykösről. :D Boldog babavárást 26+2 hkm

2012. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem élném bele magam addig, amíg legalább 2 orvos (vagy akár egy orvos, de két alkalommal) nem mondja.

Persze a nagyszülőknek mondhatjátok, de várjatok még a csupa kék babaszobával a következő UH-ig. :)

2012. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Hát remélem már nem fog "változni a neme", sosem tudtam magam elképzelni lányos anyukaként, mindig is fiút szerettem volna! Múltkor is látott valamit az orvos, 12 hetes uh-n, de nem akarta megmondani, gondolom nem volt benne biztos!:)
2012. febr. 16. 08:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a két gyereknél a 18. heti uh-n megmondta a doki a nemüket és még fotót is kaptunk, hogy biztos, de szerintem ezt azért nem lehet 100%-ra venni. A kisfiúnknál egyértelműen láttuk a kisfütyit, de az uh-n a köldökzsinórt is elnézheti a doki, mennyi ilyent hallottunk már.
2012. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam még 16 hetes amikor kisfiút mondtak. Most itt fekszik a kiságyban a majdnem 4 hetes kisfiunk :)
2012. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hihetsz neki, ha tényleg megmutatta a bizonyítékot! Én hiszek a dokimnak, hisz ő pl, a kis szeméremajkait mutatta meg! HA tényleg meg is mutatta, nem csak azt mondta, hihetsz neki!
2012. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia! Nekem is fiút mondott a doki 18. héten, 22. héttől pedig lányt. Zsófika már 5 hónapos. A bátyókája mondta még az elején hogy neki Zsófi lesz a kistesója, de a doki miatt egy hónapig Gergőkéztük, a 22. héttől már csak " kistesó" volt a neve, amíg meg nem született. Amúgy meg mertem volna esküdni a 18. hetes UH-on hogy látok én is valamit a lába közt! :)
2012. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!