Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beutaló Dg. : Veszélyeztetett...

Beutaló Dg. : Veszélyeztetett terhesség?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 7 hetes, és kaptam beutalót vérvételre, EKG-ra..

Mindegyikre az van írva a fejlécen a beutaló Dg.-hoz, hogy veszélyeztetett terhesség. Ez egy általános szöveg, vagy valami gond van?


2010. febr. 8. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Táppénzen vagy?Mert ha igen akkor,azt igy szokták ráirni.

Én a 6. héttől itthol vagyok,és ugyan igy rajta van a papiromon a veszélyeztetett terhesség.Ha gond lenne szólt volna a doki nyugi:-)26 hetes kismami

2010. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly "fenyegető vetélés" volt minden papíromra írva, azt mondta a doki, azért, mert nehezen (2 év után) jött össze.
2010. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez általános szöveg. Engem a terhesség elején figyelmeztetett is a dokim, hogy ne ijedjek meg tőle. Az van, hogy vér- és vizeletvizsgálatot csak ilyen diagnózissal végeznek el terhesség esetén. Egészséges terhesnek nem jár. Annak idején ezt kihagyták a jogszabályból vagy miből. :-(
2010. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem vagyok táppénzen dolgozom rendesen! Én is abban bízom, hogy szólt volna, ha gond van, bár még túl sok vizsgálat nem volt, minden folyamatban van, 22-re lesz meg minden eredményem!
2010. febr. 8. 20:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a segítséget! Az utolsó válasz abszolút megnyugtatott tuti emiatt lehet! Igazából az eredmények előtt el sem tudtam képzelni, hogy miért írják ezt rá, de most már világos!
2010. febr. 8. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenhova ezt írják, csak így vehetnek tápra. Logikus, nem?.... :-(
2010. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LN09 ***** válasza:

Én 5 hetes korom óta vagyok táppénzen. Nekem fenyegető vetélés a dg.-is, mert csak igy tud táppénzen tartani a doki.


Ha belegondolsz minden terhesség veszélyeztetett valamilyen szinten.

2010. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, hogy a dg-nál ez szerepel a leleten. Én arra gondolok, hogy azért, mert febr-ban volt egy missedem. De a doki nem mondott semmit, dolgozom, egészséges a terhességem.
2010. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!