Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tejszerű folyásom mitől...

Tejszerű folyásom mitől lehet? Többször írt fel az orvosom hüvelytablettát és még sem segít.

Figyelt kérdés
Vasárnap használtam el az utolsót és már tegnap észrevettem a tüneteket.Nincs szaga csak elég sűrű fehér színű.Mit tegyek?Menjek újra dokihoz?Vagy 30hetesen ez már nálam egyre többször előfordul?Házas életet nem élünk,mert veszélyeztetett vagyok.Kerülöm a nyilvános illemhelyeket és többször tusolok 1nap.
2009. jún. 4. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Terhesség alatt a nyálkahártyák megduzzadnak és váladékozásba kezdenek, ez normális, csak gondolom ijesztő így veszélyeztetetten. Ne aggódj amíg fehér és nem büdi, van akinél erősebb van akinél gyengébb, de mindenkinek van!!!! Az égvilágon semmi bajt nem okoz!

15 hetes + 18 hós

2009. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!