Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el? Minden ötlet...

Hogy mondjam el? Minden ötlet érdekel.

Figyelt kérdés

Az én szüleimnek? Az apuci szüleinek?

Tervezett baba, 4 napja tudunk róla:)

Mind2 részről örülni fognak neki, pláne a pároméknál (idősek a szülei).

Olvasgattam már itt ötleteket, de ha bármi vicces vagy megható ötletetek van, azt szívesen venném :)


2012. febr. 16. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl.. anyu mit csináltok 2012. december 8-án? Szeretnénk a férjemmel kettesben megünnepelni az évfordulónkat és valakinek vigyázni kellene a gyerekre:DD
2012. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

én tuti hogy elhívnám anyukámat ultrahangra,

de előtte bekötném a szemét, hogy meglepődjön hogy amikor a monitorra néz, ki kukucskál vissza rá :)

2012. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebéd/Vacsora előtt mondd:

Én két tányért kérek! :)

2012. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Én apuci szülinek könnyebben el tudnám mondani, mint a saját szüleimnek. Anyával nem lenne gondom, de biztosan megkérném a férjem, hogy mondja el Ő az én apámnak. Egyébként attól függ, a szüleid is tudták-e, hogy tervezitek a babát. Mert akkor csak elmondod, hogy képzeljék, nem hiába tervezgettetek. Ha nem, akkor jöhet mindenféle kreatív megoldás. Én például elmennék vásárolni anyával, csak épp nem butikba, hanem bababoltba, hiszen most 9 hónapig ez lesz a törzshelyem. Az apámmal elmennék vacsorázni és mondanám, hogy nem ihatok bort, az bejönne, szereti a bort és szeret vacsorázni. Olyat, hogy a kettőnek egyszerre mondod el, nem tudok, a szüleim garantáltam elválnak, mire odajutok, hogy babám legyen, szóval el sem tudom képzelni. A párod szüleinek mondja el a párod te meg majd mosolyogsz mellett és lágyan, de nyomatékosan a hasadra helyezed a kezed. Ezenkívül a kismama ruhák (mell alatt vágott, stb) is erőteljesen felhívják a figyelmet a dologra, persze csak ha már van mit kiemelni, nem tudom, hány hetes vagy :)

Gratulálok és sok sikert!

19/L

2012. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is tudok egy tök cukit, igaz, ezt az apukával jó megcsinálni, de sztem lehet szülőkkel is: akivel közölni szeretnéd a jó hírt, annak a telefonjában a te telefonszámodat átírod: "A Gólya"-ra, és megcsörgeted:))Telefonban megkérdezitek tőle,hogy mit szólna hozzá, ha 9 (vagy 8,7)hónap múlva meglátogatna titeket (jönne a baba, unoka,kistesó,stb...)Én ha ezt előbb hallom,biztos így közöltem volna:)) 36 hetes km.
2012. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nővérem vett anyukánknak egy kiscipőt, átadta és gratulált. :) szerintem ez nagyon cuki volt.

Én már napok óta sokat aludtam, fel is tűnt neki, hogy akármikor hívott feküdtem. Csináltam tesztet, aztán elmentem érte a munkahelyére. Hazamentünk és eléraktam a tesztet, hogy miatta vagyok ilyen fáradékony. :)

Apukámnak már nem mondhattam el, mert nyáron eltávozott.

A párom anyukájának nem mondtuk el, mivel nem vagyunk egy hú de nagy barátságban.-Itt laknak szinte mellettünk, de azt sem tudják, hogy élünk-e még. Neki a sógornőm mondta el. A vőlegényem apukája pedig szintén nem érte meg. :(

2012. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!