Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HOgy vagytok 29 hetes kismamák...

HOgy vagytok 29 hetes kismamák? Van valami panaszotok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 11:48
 1/9 agleh ***** válasza:
Én ma kezdtem el a 29. hetet (első baba), szerencsére semmi panaszom nincs már a terhesség kezdete óta. Pár napja folyamatosan ehetnékem van, úgy érzem mindig éhes vagyok. Már elég nagy a pocim, 10 kilót híztam és fura, hogy már nem mozgok olyan könnyen. Holnap megyünk 4D re, nagyon várjuk már, ugyanis eddig nem mutatta meg magát a pockos. Te hogy vagy első baba?Hogy érzed magad?
2012. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nekem is első baba. Én minden kis tünetre figyelek. Szokott szurdogálni alul a pocim, és folyamatosan aggódom. Nem tudok tőle szabadulni.

Én is elég sokat híztam, kb. 11-12 kg-ot! És hol van még május 5.e!? :) Mikorra vagy kiírva?

Ilyenkor már biztosan nagyon jó lesz a 4D, mi 24. héten voltunk, megmutatta az arcocskáját, de még vékonyka volt. Most már biztos husibb.

2012. febr. 17. 12:06
 3/9 agleh ***** válasza:

Ez érdekes elvileg én is május 5- re vagyok, voltam kiírva(pécs), az új orvos szerint azonban május 2, majd kiderül. Kislány vagy kisfiú lesz nálatok?

Ne aggódj a szurka miatt, mindig csak pozitívan gondolkodj, és akkor minden rendben lesz. Mennyit mozog a baba? Én már nem rúgásokat érzek, inkább amolyan mozdulatokat, mintha a hasfalamat nyomná. Biztos egyre kisebb a helye...

2012. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én tegnap léptem be a 29. hétbe, nekünk úgy mondta a doki hogy május 3-7-ig érkezhet! Úgyhogy én a középidőt nézem, tehát május 5. ! :)

Próbálok pozitívan gondolkodni, de nehéz.

Nekünk kisfiú lesz.

2012. febr. 17. 12:31
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy van mikor aktív a baba, van mikor lustább, ha aktív akkor szinte 20 percet pihen, utána megint mocorog. De igen, én sem rugdosásokat érzek, hanem inkább azt hogy kinyomja valamilyét, és helyezkedik. De ez szerintem sokkal jobb érzés. :)

És a te babád mennyit mozog?

2012. febr. 17. 12:32
 6/9 Szilvi01 ***** válasza:
én 28+4 napos vagyok.Az enyém is kisfiú.Én elvileg május 8 klinika,és ahogy írta itt már más is,én állandóan ennék.eddig már 9 kiló jött fel rám. Nekem is már nem csak rúgásokat hanem elég komoly mutatványokat csinál a pici.Nagyon aktív.sokat hullámzik a hasam.
2012. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én kedden leszek 29hetes, és a harmadik gyermekünket várjuk, aki szintén kisfiú lesz.:)) Az elején nagyon problémás volt a terhességem, de már a 6hónaptól kezdve, elég jól vagyok. Eddig 13kg-t híztam, 46-al kezdtem ezt a terhességemet is. Nekem is csinál olyan mutatványokat a pocimban, hogy csak ámulunk a párommal meg a gyerekekkel. Mi lesz a neve a babáitoknak?
2012. febr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi01 ***** válasza:
Az enyémnek eddig Krisztián volt a neve,de már most változott Marcellre.:)
2012. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 agleh ***** válasza:

Sziasztok! Tegnap voltunk 4d-n és most már tudjuk:KISLÁNY!

Elég sokat mocorog délelőtt- ebéd körül- délután 5 körül-na meg este az igazi.

Boldog babavárást mindenkinek.

2012. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!