Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos anyukák, kismamák,...

Túlsúlyos anyukák, kismamák, mikor látszódott nálatok hogy terhesek vagytok? (többi lent)

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy a túlsúlyos anyukák , kismamákon mikor lehetett látni hogy ott baba is van :)

kb hány hetes terhességnél?

Okozott valami nehézséget a várandóságnál vagy a szülésnél a túlsúly?


2012. febr. 16. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt extrém méretű túlsúlyom, ráadásul keveset is (5kg) híztam terhesség alatt, de az ég világon semmi gond nem volt belőle. Mondjuk látszódni csak olyan 23 hetesen látszódott.
2012. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első babánál kb. 24 hetesen kezdett látszani, hogy van ott valami, addig még a régi gatyák is jók voltak:)


Most, a második gyereknél (bár jóval kisebb a túlsúly) 15 hetesen már határozottan pocakom van, még idegenek is felfedezik, hogy az biza nem csak háj:)


Amúgy nekem gondot nem okozott sem a várandósság alatt, sem a szülésnél.

2012. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En 16.hetben vok, de meg semmi nem latszik.most 74kg vok elozo babooval 80kgval kezdtem megis akkor mar 15 hetesen siman latszott.szerintem terhessege valogatja.
2012. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80 kg- val kezdtem a terhességet, 100 kg - val fejeztem be. Semmi gondot nem okozott. 4,5 kg volt a babám - természetesen szultem.
2012. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Túlsúlyom a második babával volt/van.


Elsővel 63 kg-mal kezdtem (172 cm vagyok). Nála már a 13-14. héten látszódott, ruhában egyértelmű csak a 16. héten.


Most 76,5 kg-ról indultam, az elején azonnal fogytam 5 kg-mot. A hasam már a 12-13. héten látszódott, de egyértelműen "terhes pocakom" megint csak a 16. héten volt.

Most a 19. héten vagyok, 73 kg-mal és rendesen gömbölyödik a hasam.

2012. febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első baba kb20 hetesen.Mostani pedig 16 hetesen.Nekem kijött a terheséggi cukrom.Amúgy más problémám nem volt.
2012. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
120 kg-mal kezdtem, 125-tel mentem szülni, probléma mentes terhességgel. Látszódni csak annyi látszott, hogy a két hurka egybe nőtt... :( De ha kismama felsőket hordtam a régi nacikhoz, egyből látszott, kb 20 hetes kortól :) Szóval feltűnt...
2012. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 83 kg-val lettem terhes és 104-el szültem, kb. 4-5 hónapos lehettem, amikor már látszódott egyértelműen. Addig tök ciki volt, mert volt olyan cuccom, ami nem jött rám, viszont a kismama nacik még nagyok voltak :)))

Nekem az ég világon semmi gondom nem volt, talán annyi, hogy plusz 20 kilóval a vége felé már igen megerőltető volt lépcsőzni (3.-on laktunk). A szülésnél semmiféle nehézséget nem okozott a túlsúly, teljesen jól ment :) Sok sikert!

2012. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat ment mindenkinek a zöld kezecske!

Akkor nem vagyok meg ijedve hogy "nehezebb" lesz a dolog mint egy vékony anyukának...

mert sokszor hallottam hogy mondták a "jóakarók" :S hogy nehezebb lesz meg így meg úgy

2012. febr. 17. 05:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz én még csak leszek kismama (remélem 4-5 éven belül), de sajna túlsúlyos vagyok (160cm és 100kg) és aggódom, hogy ha így maradok akkor nem fog látszani a szép várandóspocim...

Most próbálok alakítani valamit magamon, de szívesen olvasnám a további válaszokat.

Bocsi, hogy írtam.

23N

2012. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!