Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nehéz helyzetbe kerülte...

Nagyon nehéz helyzetbe kerültem, állandó stresszben élek,24 hetes terhes vagyok. Mennyire ártalmas ez a babának? Nyugtatókat nem szedek, de a helyzetem naprol napra rosszab. mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ártalmas lehet a babának, ne is szedj nyugtatót, inkább végezz relaxációs vagy meditációs gyakorlatokat, azok segítenek.
2012. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Összeszorítod a fogad, és nagyon-nagyon gyorsan kimászol valahogy a kutyaszorítóból a babád és saját magad védelmére, ne feledd: ahol a nagy az ínség, közel a segítség. Kell legyen megoldás!
2012. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, anyagi jellegű a problémád?
2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nálam is ez volt a probléma ,3.gyermekem várom legnagyobb gyerekem elég sok stresszt okoz(13éves)féltem ez nemtesz jót a babának s utánnanéztem.Valóban károsan befolyásolja a baba lelki és egészségi fejlődését ahogy a hangos zaj,kiabálás is!Sokan ajánlották:magne B6-ot nemcsak a babát védi hanem kitűnő le"nyugtatószer" stressz ellen.Az idegekre jótékonyan hat.Érdemes kipróbálni!
2012. febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Erről sokat olvastam, mert érdekelt a téma, alapból nagyon stresszes vagyok, és nem tudom kezelni.

Viszont én nem vagyok terhes, és a következő 4-5 évben sem tervezem még, 21 éves vagyok.

Én azt olvastam több helyen is, amit az előttem lévők írtak, viszont azok viszonylag ritkán fordulnak elő.

A népi babonák szerint meg akkor nagyobb az esélye annak, hogy kislány fog születni :))

2012. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!