Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 missed ab után még nem...

1 missed ab után még nem küldenek el semmilyen kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt egy, 2 héttel ezelőtt... de senki nem mond semmit, hogy milyen vizsgálat lenne indokolt, ha egyáltalán végeznek ilyenkor bármit is?
2009. jún. 4. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2,3 után szokták elküldeni az embert,de kérheted a dokidat majd,hogy küldjön el egy vérvizsgálatra legalább,hogy a hormonjaid rendben vannak-e!

Remélem a következő baba már sikerülni fog és meg is marad!

2009. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is remélem, hogy a következő babával már nem lesz semmi gond, elég lesz feldolgozni ezt az egy tragédiát is... :(
2009. jún. 4. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!

sajnálom...sajnos nekem egy éven belül 2 is volt egymás után,de csak a 3. után küldenek vizsgálatra...most a 3. terhességben járok...remélhetőleg ez meg is marad....kívánom neked is!!!

2009. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Drukkolok Neked, hogy ne legyen semmi gond! De teljesen megértelek,hogy aggódsz, én is így lennék vele. Ne aggódj, most már sikerülnie kell! :) Fel a fejjel!
2009. jún. 4. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem tavaly augusztusban is és októberben is spontán vetélésem volt.Most vagyok harmadszorra terhes,már a 23. hétben járunk,talán már nem lesz baj.

Sajnálom,ami történt Veled!

2009. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 2007-ben volt, de nem küldtek vizsgálatra.

Illetve a babát felküldték szövettanra, de nem volt különösebb oka a vetélésnek.

Gondolom a tiedet is elküldték, ha meg van az eredménye, majd akkor döntenek mit kell lépni.

2009. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lelkiismeretes doki szerintem egy veteles utan is elkuld vizsgalatokra,ha nem ,kerheted te.Szoktak kulombozo endokrinologiai vizsgalatokat vegezni,mert pl.a pajzsmirigy rossz mukodese is okozhat vetelest,kulombozo hepatitsz megbetegedeseket szurnek,toxoplazmozis,huvely kenet ,papanicolau teszt stb.
2009. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt vetélésem, 3 hónapja. Rá 2 hétre összeszedtem magam, és kértem kenetvételt meg teljes körű vérképet. Kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, ezért ment el a baba. :(

Maguktól nem tesznek semmit, tisztelet a kivételnek, úgyhogy te kérd, - én ezek után azt mondom, megéri!!!

2009. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! :-) Mindenképpen fogok kérni legalább egy vérvételt, mert nem tudok belenyugodni, amíg legalább egy pár okot nem zárunk ki,hogy nyugodtabban induljak a következő terhességemmel. Mindenkinek sok-sok babát és kitartást kívánok! :-)
2009. jún. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!