Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim törlőkendő használata...

Intim törlőkendő használata terhesség alatt, szerintetek ajánlott?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd. Semmi baja nem lesz a babának ha attól félsz. Szülés után meg főleg jól jön. Nekem szülés után mondták, vittem be intim lemosót, de előtte megkérdeztem, hogy lehet-e használni (nem mertem csak úgy a gátseb miatt). Tehát mehet mind a kettő.
2012. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el, mert gombásodtam ott lent, azt kikezeltük, de hajlamos vagyok rá, ezért használtam. Azóta nem jött vissza, és tényleg szülés után is nagyon jól jön. Csak nem mindenkinek ugyanaz jön be, meg kell találni a megfelelőt.
2012. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, hasznos is lehet, ilyenkor még fontosabb a higiénia. Én minden pisilés után használom.
2012. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy csak akkor érdemes ezeket használni, ha valami nagyon érzékeny a fertőzésekre, akkor viszont mindenképp. Én nem használtam terhesség alatt, viszont szülés után igen!!!!
2012. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!