Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel nagy veceztem. Es a...

Ma reggel nagy veceztem. Es a vege fele ver is jot :/ ez lehet veteles? Terhes vagyok kb 16 hetes .

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De ez az elso baba... nagyon szeretnem ot.. csak megijedtem.. mert eddig nem volt ilyen azert koszi a valaszokat
2012. febr. 19. 13:43
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy fültisztítóval "nézd meg", hogy a hüvelyedből jön-e a vér. Görcsöl a hasad mensi szerűen?
2012. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, ha nagyon szeretnéd ezt a babát, de nézz már utána néhány dolognak! A saját helyzetedet könnyíted meg, ha nem idegeskedsz mindenféle hülyeségen és nem alázod meg magad ilyen végtelenül bugyuta kérdéssel. Hidd el, csak jót akarok! Jó egészséget a babaváráshoz!
2012. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is első baba lesz ráadásul majd mésfél évet vártunk rá. Viszont mikor ezt tapasztaltam és rájöttem a végbelemből jön a vér nem gondoltam egy percig sem, hogy vetélés lesz.

Picit gondolkozni kell, előbb aztán kérdezni.

18 hetes kismami

2012. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Milyen hárpiák vagytok. Első babás, én is megijedtem volna, még ha ésszel tudom is, hogy butaság. Ne izgulj, nézd meg valamivel és megnyugszol.
2012. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem hárpiák vagyunk, csak furcsa, hogy ilyen tájékozatlan létére valaki gyereket vállal. Hogy fogja felnevelni a gyereket? A férjétől ezt nem tudta megkérdezni? Még mindig nem tudjuk, hogy hány éves.
2012. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%
Simán felneveli, ahogy mindenki más. Vagy te esetleg született anyuka voltál? Nem tudta honnan jött a vér, gondolom erőlködött.
2012. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek már ilyen kis gonoszak! :) Valóban picit félreérthető a kérdés, de csak ijedtségében fogalmazott kétértelműen a kérdező. Nyilván ha 100%-ig biztos lenne abban, hogy a végbeléből ered a vérzés akkor nem kérdezte volna meg itt, hogy gondolhat -e ilyenkor vetélésre? Nyilván nem a wc-t kémlelte miközben a nagy dolgát végezte, így nem tudta, hogy honnan is távozott a vér. Nekem is volt már olyan, hogy véres volt a vizeletem és ha nem társult volna a vizeléshez égő, csípő érzés akkor lehet, hogy nem tudtam volna, hogy elölről vagy hátulról jöhetett a vér, ugyanis csak 1-2 cseppet tapasztaltam aztán semmi, raktam be betétet is mert arra is gondoltam, hogy lehet, hogy hüvelyből távozott. De nyilván mivel nekem nagyon fájt a vizelés, tudtam, hogy ez valószínűleg valamilyen hugyuti fertőzés lesz. Ijedtségében sok butaságot kérdez az ember, ráadásul leírta, hogy mennyire szeretnék ezt a babát. Azért én nem hordanám le így a kérdezőt, hogy milyen buta és tudatlan ... Csak rosszul tette fel a kérdést!

Kedves kérdező! Szerintem ha így megijedtél, keresd fel az orvosodat vagy ha nincsen fogadott dokid, akkor menj be a legközelebbi kórházba és kérd, hogy vizsgáljanak meg! Így biztosan megnyugodhatsz majd! :) Jó egészséget Nektek!

2012. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Wc-zés közben nem éreztél fájdalmat a végbeled környékén?

Majdnem biztos, hogy nem vetélés, csak előjött az aranyered, sajnos terhesség alatt ez viszonylag gyakori, még akkor is, ha előtte sohasem volt.

Nálam is kb. 16 hetes terhesen jelentkezett először ilyen, de nekem akkor nagyon nehezen jött ki, és fájt is, aztán láttam a vért is, de egyértelmű volt, hogy honnan jött.

2012. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,teljesen igazad van!Kérdező nyugodj meg,biztosan nincs semmi baj.Nézd meg,hogy nem-e vérzel azóta,de valószinű hogy tényleg előjött az aranyered.Sok kellemetlenséggel jár együtt a terhesség,ilyen pl. az aranyér is.Nekem is első baba,én is megilyedtem mikor először tapasztaltam.De mivel máskor nem tapasztaltam semmi vézést,igy rájöttem,hogy nincs semmi gond.De ha azóta is vérzel,akkor irány az orvos!!!!18hkm
2012. febr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!