Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel nagy veceztem. Es a...

Ma reggel nagy veceztem. Es a vege fele ver is jot :/ ez lehet veteles? Terhes vagyok kb 16 hetes .

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

koszii minden valaszolotol,.. sokat segitett :)

Nem, szerencsere semmi tovabbi verzes nincs.

2012. febr. 19. 16:11
 22/26 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes, hogy az a bunkó, aki meglepődik, azon hogy hogy lehet ilyet primitívet kérdezni. Igen született anyuka vagyok, ugyanis mire terhes lettem, tudtam ennyit legalább, hogy mi megy be és ki és honnan, ahhoz hogy gyerek lehessen. Tisztában voltam vele, hol fog kibújni, nem gondoltam a s.ggemre. Mikor terhese voltam nem kb. voltam 16 hetes, hanem biztosan tudtam, hogy mennyi, hány hét, hány nap.
2012. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező nem volt biztos, honnan jött a vér, nem kell kiforgatni és rögtön primitívnek beállítani.
2012. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, figyi! Legelőször amikor én ilyet tapasztaltam, nem voltam terhes, de első pillanatban megijedtem, mert nem tudtam, honnét jön a vér. Nyilván ha, a végbélből akkor aranyér, ha a hüvelyből akkor nálad lehet vetélés. De meg kellett volna bizonyosodni, hogy honnét jön. Legközelebb Wc.papírral töröld meg a hüvelyt is és külön a végbelet is és nézd meg honnét jön.
2012. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Vegyél zabpelyhet a félbenyomott szeműt és reggel főzd meg tejben, de előtte egy kis vízben áztasd meg, fahéj, pici cukor. Ettől piha székleted lesz és könnyen kicsusszan a dolog.
2012. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
koszii.. kiprobalom. \neha tenyleg kemeny.. de nem mindig szoval lehet tenyleg aranyer :/
2012. febr. 19. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!