Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák Ti hányszor, és...

Kismamák Ti hányszor, és mennyi kismamarucit vásároltatok a 9 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Én most vettem egy nadrágot,meg két téliesebb felsőt,de ugye mivel Augusztusra várom a babát,tuti vennem kell nyári ruhákat is.Ha tavasszal veszek az jó lesz nyáron is?Tapasztalat?
2012. febr. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Júniusi és júliusi a két babám. Télre volt 2 nacim, tavaszra-nyárra 2 térdnacim és egy szoknyám. ezek végig kibírták, mert bandázsosat vettem, ami együtt nő a pocakkal. Felsőket nem vettem külön, mert a hosszított fazonú, sztreccs fölsőim végig kiszolgáltak.
2012. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szeptember végére várom és én is most vettem egy nadrágot, és 1 hosszított kardigánt(ami esetleg ruhának is jó, egy nagyobb méretű pulóvert, ami szintén hosszított derekú, valamint 3 db vékonyabb egyberuhát( 1 db kötött ruha) ami majd később egy harisnyanadrággal használható. Én olyan fazont választottam, melyben elől több hely volt. Nem kismamaruhák, hanem nagyobb méretű hagyományos ruhák. Én több helyen is nézegettem a kismamaboltok ruhakínálatát és majd lehidaltam egy 9-10ezer Ft-os felsőáron. Szétnéztem véletlen a Takko-ban és a Kik-ben és ott már 3000Ft körül van lehetőség vásárolni. Ha van törzsvásárlóid (Takko), s akciókor mész, még olcsóbb. Én most tanulok varrni, s veszek egy két sablonruhát, majd félárban annak fazonjára varrok.
2012. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem. Bár most már nagyon aktuális volna egy nadrág, de majd megvarrom, illetve egy régi nadrágomat fogom átalakítani.

Már nincs sok hátra, szerintem erre az időre nem fogok nagyon kismamás ruhatárat kialakítani.

31 hkm.

2012. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem volt 2 bandázsom, amit mindenhez feltudtam venni és nem volt kint a hasam, a cipzár takarva volt, ha már nem lehetett begombolni a nacit.

Nyárra A vonalú toppokat hordtam pamut cicanacikkal. Én is augusztusban szültem.

2012. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző babámat én is agusztusban szültem, egyetlen egy kismamaruhát nem vettem. Gumis derekú szoknyát és tunikákat vettem, amit a terhesség után is tudtam hordani. Télen meg semmit sem híztam, nem kellett kismama nadrág, jó volt a saját gatyáim.

A mostani babám április elején fog születni, nála már kellett vennem egy kismama nacit. De a legginsek még most is jók rám, a tunikák is. Kabátot nem vettem, vastag pulcsikat veszek fel.

2012. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi01 ***** válasza:

Május elejére várom.Eddig nem volt szükségem kismama ruhákra.Egy bandázst vettem csak.

29hkm

2012. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan kismama ruhát csak két farmert(egy kéket és egy fehéret) vettem, meg egy bandázst. A többi ruci olyan volt, amit fel lehet venni szülés után is.
2012. febr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom májusban fogant, így télen volt nagy pocakom.

Egy kabátom jó volt végig, (amikor nem voltam kismama, akkor is jó volt), pedig nem volt pici hasam. :-)

Egy farmer és egy fekete kismamanadrágot vettem. Otthonra is 2 melegítő nacit vettem, mást nem, mert a felsőim (amik hosszú fazonúak voltak) jó voltak rám végig.

2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyáron volt az első trimeszter. Akkor még semmi sem látszott. Ősszel vettem összesen három darab nadrágot, egy őszit és két téliesebbet. Kabátom végig jó volt. Én spórolós kismama voltam ezen a téren.:)
2012. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felsőre nem volt szükségem mert a hosszított felsők kiszolgáltak.Nyáron gumis derekú szoknyában jártam,az volt itthon.Amikor hűvösebbre fordult az idő akkor pedig melegítő nadrágban ami szintén volt itthon.Ha a fekete melegítőt felvettem hosszított felsővel senki nem vette észre milyen nadrág van rajtam :) Így én kismamaruhákat egyáltalán nem vettem.Ehhez hozzátartozik hogy csak 13 kg-t híztam egész terhességem alatt.Decemberben szültem.
2012. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!