Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24+1 kismama vagyok! Nektek...

24+1 kismama vagyok! Nektek is szokott vérezni az orrotok? Nekem elég sűrűn! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a vérbőség miatt van.
2009. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem most kezdődött 15 hetesen, de csak ha kifújjom az orrom... teljesen normális dolog, a megnövekedett vérmennyiségtől van. Boldog babavárást!

2009. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!! Neked is boldog babavárást!!!


Nekem nem csak ha kifújom....magától is elindul néha!!!

De ha természetes akkor oké!!!!

KÖSZÖNÖM!!!!

2009. jún. 5. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
de még mennyire természetes.nekem rendszeresen szokott.volt hogy épp öltöztem és hát miért ne akkor eredt el,még szerencse h a ruhám nem lett olyan,és gyorsan le is kaptam magamról persze 1 kézzel.hát nálam ugy heti-2 heti rendszerességgel mindig elered egyébbként,de orrfújásnál mindig pecsétel.
2009. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is orrfújásnál mindíg,főleg reggel,akkor olyan alvadt vér szerű!!!

Napközben meg csak egy tüsszentés és már ömlik is....de van olyan hogy csak ülök és érzem hogy folyik valami meleg!!!

2009. jún. 5. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,ez teljesen normalis a kislanyommal vegig igy voltam pont mint te csak ultem s eleredt,olyan is volt ketszer hogy ugyeletre kellett menjunk,mert nem allt el.C-vitamint probald meg nekem segitett erositi az erfalakat.Most 17 hetes vagyok s meg egyszer folyt remenykedem....
2009. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!!!

Kipróbálom a c vitamint!!!

2009. jún. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!