Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? Leírnátok...

Mi lehetett ez? Leírnátok nektek milyen volt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Reggel fura érzésem volt a hasamban, nem is igazán tudom elmondani, hogy milyen volt vagy mihez hasonlított. Nem szúrt nem is csiklandozott, inkább mintha légbuborékok pukkantak volna ki, vagy valami hasonló. Nem hiszem hogy bélmozgás lett volna mert egészen lent a szeméremcsontom felett éreztem és elöl a hasfalamhoz közel. 14+3 hetes vagyok, hátsó fali méhlepénnyel, első baba. Lehet, hogy Őt éreztem? Leírnátok, hogy nektek milyen érzés volt és milyen időközönként éreztétek?
2012. febr. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen őt érezted, bár meglepően korán. De pont úgy írtad le, olyan buborék szerűség :)
2012. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én buborékoló érzést éreztem. 15 hetes voltam akkor, első baba (mellső fali lepény).

Nem is tudom hányszor éreztem, eleinte csak naponta párszor, általában délután.

16 hét körül olyan csikizős, nagyobb buborékok voltak, 18 hetesen pedig már igazi kis rúgást kaptam. Onnantól naponta éreztem őt, elég sokszor.

2012. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!