Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhességnél mikor kezdted...

2. terhességnél mikor kezdted látni, hogy nő a hasad? Nem arra gondolok, amikor már kívülállóknak is egyértelmű, hanem mikor te láttad magadon, hogy szemmel láthatóan megváltozott a hasad mérete.

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, és lehet, hogy csak beképzelem, de sokkal nagyobbnak látom a hasam, mint normál állapotban volt. Az 1. babánál csak a 16. hét körül volt ekkora.

2012. febr. 21. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 13. hét körül.

MOst 17. hétben vagyok, és akkora a hasam, mint az első terhesség alatt 24 hetesen:S

2012. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nálam érdekes volt,mert az elsőt már másodk előtt sem tudtamletagadni 14 hetesen!

A pocakbabámmal,meg még 19hetesen is magyaráznom kellett,hogy de igen félidős terhes vagyok!


Én már láttam a másodikat 16. héttől kb!

Nekem 11 hetesen lépett túlba méhem a szeméremdombon!Azttapintással éreztem!Pedig nagy baba lakik bennem megint!Az első lányom 3950grammal és 61 cm-vel született!Most a pocakcsajszi a doki szerint hosszabb lesz! :)


2 éves kislány és 28 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem már az első is látszott 8 hetesen, a második még előbb, most a harmadikat simán 5 hetesen a férjem is látta. Igaz, alapból teljesen lapos hasam van, ami azonnal elkezdett párnásodni, ahogy teherbe estem.
2012. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan 15 hetesen.Most 8 hetes terhes vagyok a 3. babával,de semmi nem látszik még.
2012. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem az 1. babánál rémülten mentem a dokihoz, hogy 17 hetes vagyok és full lapos a hasam. Most a 2.-nál 13 hetes vagyok és már előkerült a terhesnaci, mert nagyon kényelmetlenek a nadrágjaim.
2012. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8-9hetesen már nagyobb volt! 12hetesen már egyértelműen látszódott hogy babát várok,elsőnél az 5ik hónaptól kezdett csak látszódni.
2012. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tolem hamarabb kerdeztek hogy ujra terhes vagyok-e mielott meg en tudtam volna.

De csak azert mert nagy maradt a hasam az elso utan,egyebkent full vekony vagyok csak a rajtam maradt 4kilo mind a hasamon van.Most mar kisebb mint eleinte volt de 16hetesen mar hanyadt fekve is szepen latszik.

2012. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az elsővel már 12 hetesen terhesnacit hordtam, mert az volt a kényelmesebb. Most 15 hetes vagyok és még a farmerom is lecsúszik rólam. Úgy tűnik ez is mindenkinél változó.
2012. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első 16 hetesen kezdett kerekedni. Most 10 hetes vagyok, de már egyértelmű babapoci (mondjuk ruhában nem feltűnő), pedig még fogytam is...
2012. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél 18 hetes voltam,mikor nem tudtam begombolni a nadrágom!Most 9 hetesen már akkora a hasam,mint más 14 hetesnek.Igaz most ikreim lesznek!
2012. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!