Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek olyan kismama...

Van közöttetek olyan kismama aki csak szimpla Magne B6-ot szed, nem a Béres félét?

Figyelt kérdés
Úgy jártam hogy a Béres félét szedtem,dea ztán nem figyeltem a gyógyszertárban és sajnos simát kaptam,nem a Béreset.Viszont a dobozán más a hatóanyag mg-ban.A Béres féle 250 mg(gondolom én hogy egy kapszula tartalmaz ennyit),a másik viszont CSAK 48 mg.Sajna a babavárás alatt már nem vagyok olyan vagány, és nem merek a kis mg-ot tartalmazóból mondjuk kettesével szedni.Felnőtteknek ajánlott napi adag 4-6 tabletta.27.hétben járunk és éjszakánként orbitálisan begörcsöl a csípőmtől a lábam a térdemig.Tanácsok?

2012. febr. 21. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy inkább a MagneB6-ot szedjem, mint a Bérest. Max.3*2-t lehet belőle szedni. Próbáld magadnak kitapasztalni az adagot. Én este1-et szedek belőle, mert nincs semmi panaszom, csak megelőzésként szedem. Ha begörcsöl a lábad, próbáld ki az este 2-t vagy napi 3*1-t. Ártani nem fogsz vele.
2012. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sima Magne-B6ot szedek.Napi 3 szemet.Én is így jártam csak fordítva.Páromat küldtem magnéziumért mikor elfogyott és olyan béres félét hozott.Néztem én is, hogy az több magnéziumot tartalmaz, ezért hozott nekem egy simát amit én szedek.Azt meg majd beszedi a család úgy sem árt senkinek sem egy kis magnéziumpótlás!:))

35hetes kismama

2012. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Magne B6-ot szedtem a terhességem 36.hetéig. Mégpedig 3*2-t. Nekem azt mondta az orvosom, számomra ez a legjobb. Nem volt vele gondom, csak annyi, hogy nagyon hamar elfogy a doboz, és nagyon drága!37 hetes km.
2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,tényleg drága,és a Bées féle azért "takarékosabb"mert nagyobb mg hatóanyagot tartalmaz.Estére már kettőt szedtem be mert húzódott a hasam is ez eddig nem volt jellemző.Bár most hogy a 27.hétben járok lehet hogy normális ha nagyobbat nől a pocakom és a fiam :)Ti hogyan tapasztaltátok?A hetedik héttől jobban húzodott a pocak?És a fenekemnél is görcsöl,fáj a forgóm vagy mi is az.:)Hátul a fenék csontom környékén.
2012. febr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!