Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha magán dokihoz magánrendelés...

Ha magán dokihoz magánrendelésre megyek ő végzi el a kötelező uh-kat vagy ott is kórház mint a sima terhesrendeléseknél? Alaposabban vizsgál?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt választott magán dokim,most viszont költözünk és a párommal úgy döntöttünk az utolsó 3 hónapra magándokihoz fogunk járni.Kiváncsi lennék miben másabb.A mostani nőgyógyom aki nem fogadott és nem magán a méhszájon kívűl semmit nem nézett és a közeli kórházba jártam uhra.Alaposabb a magán doki?
2012. febr. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A kötelező uh nálunk a kórházban van, de ha a magándokidnak van uh készüléke ő is megnéz ha szeretnéd, a kötelező kórházin felül. Nem gondolom, hogy alaposabb a magándoki, mivel ő se csinál nagyon mást azon kívűl, hogy megvizsgál, és ha megfogadod akkor elvileg éjjel-nappal, hétvégén is hívhatod ha problémád van. Én főleg azért mentem magánba mert itt nálunk az SZTK undorító állapotban van, sokat kell várni, a magándoki pedig időpontot ad, és minimális csúszással be is szokta tartani. Mivel már van egy 3 évesem így nem igazán volt időm órákat az SZTK-ba ücsörögni. Ja, és még szerettem volna nála szülni, nem idegennél, de itt nem lehet már pár éve orvost választani, de első babánál szerencsém volt, elintézte, hogy ott legyen, másodiknál szerintem nem lesz ilyen szerencsém.

Boldog babavárást: 35 hetes kismama

2012. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen a magándoki . Milyen felszereltsége van. Az én magándokim mindent megcsinált, nem kellett külön sehová sem mennem, csak vérvételre. Az összes uh-t, mindent megcsinált. Az, hogy alaposabb-e az sem biztos. Inkább dokitól függ.
2012. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sokkal alaposabb a magán,mint az sztk-s!

Sztk-s terhesgondozásra egyszer mentem el, kb. 5 perc alatt lerendeztek.

A magándokimnál minden alkalommal csak a vizsgálat volt kb. 15 perc, utána meg még kérdezhettem,amit akartam!

2012. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!