Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ebből még lehet...

Szerintetek ebből még lehet baba? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Január 7-én volt meg az utolsó menstruációm, volt 3pozi tesztem. Tegnap este enyhén barnás vérzésem volt. Fájt és görcsölt a hasam és a derekam. Ma voltam dokinál, aki azt mondta, hogy 3hetes terhes vagyok, üres petezsákkal. A petezsák mérete:6,4mm. Jövőhéten kell visszamennem uh-ra, ha nem vérzek erősebben. Rutascorbint írt fel. Nagyon aggódom, félek, hogy üres marad. Járt már valaki így? Kérlek segítsetek. köszönöm.
2012. febr. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem másik dokit kellene keresned. A görcs és vérzés egyáltalán nem jó jel, ha a dokid bízik a babában, valami progeszteron tartalmú bogyót adhatott volna, hogy támogassa a terhességedet (hátha hormonprobléma miatt vérzel). Mégis mi a fenére adta a rutascorbint?

Sajnos a görcs és vérzés a vetélés jele, erről tájékoztatnia kellett volna. Lehet, hogy elindult egy vetélés :-( Kívánom, hogy ne így legyen. Nekem sajnos így kezdődött.

2012. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Rutascorbint aranyérre írta fel annak idején az orvos!Sajnos nekem már két vetélésem volt,mindig ezekkel a tünetekkel indult!Kívánom,hogy megmaradjon!!22+4h ikres kismama:)
2012. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is Januar 7en Volt az utolso menstruaciom,pozitiv teszt,14en voltam orvosnal aki akkor mondta,h 6hetes!a petezsak meg nallam is uresnek latszik!hozzateszem nemetorszagban elek az orvos mondta,h meg tul pici ahhoz,h megtudja mondja,h minden rendben van-e!sztem menj el masik orvoshoz!kívánok minden Jot!
2012. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. febr. 21. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!