Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyi mindent olvastam már...

Annyi mindent olvastam már itt. Ha 2 pozitív tesztet is csináltam, akkor mégis előfordulhat olyan, hogy ebből nincs baba?

Figyelt kérdés
PCOS vagyok, tehát én nem igazodtam ahhoz, hogy mikor kellene megjönnie, mindig késik, vagy meg sem jön, tehát menzi után 1 hónappal csináltam tesztet (múlthéten) és dokihoz csak hétfőn megyek. Most akkor nem értem. 2 teszt után is előfordulhat hogy mégsem vagyok terhes?
2012. jan. 26. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, én is pcos vagyok és én sem hittem el a 2 pozitív tesztemet, már pedig igaz:))) a pozi teszt nem hazudik, főleg, ha azóta sem menstruálsz, akkor egyértelmű. 15hkm
2012. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha pozitív,akkor pozitív!Gratulálok!!!! :)

A pco nem zárja ki,hogy babád legyen, csak nehezebben tudsz teherbe esni.A barátnőm is pco-s és ő meg volt győzödve róla,hogy nem jöhet össze és most egy gyönyörű kisfiú anyukája! :)

Ne aggódj, minden rendben lesz :)))

2012. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 pozitív teszt már biztos hogy nem hazudik.De szerintem ha 1 teszted van akkor is baba van.
2012. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is Pcos vagyok, az első baba nagyon nehezen jött össze. Aztán egyszer csak nem jött meg... Én is két pozitív tesztet is csináltam. :) Azóta már lassan 3 éves lesz a kislányunk és útban van a tesó, aki meg "hipp-hopp" összejött.


Szóval, ha pozitív a teszted, akkor a pozitív! Így is állj hozzá, gratulálok neked! :)

2012. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly télen teszteltem pozitívat 2 hét késés után! Elmentem orvoshoz és mondta hogy még sincs baba, de most, napra pontosan egy évvel ez után összejött! :-)
2012. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!