Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok. 3...

14 hetes kismama vagyok. 3 hetente elkapok valami felsőléguti betegséget. Most olyan súlyos hogy muszáj antibiotikumot szednem. Zinnatot irt fel az orvosom, ugy félek hogy ártok vele a babámnak! Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod ezt írta fel, és tudja, hogy babát vársz, akkor szerintem ne aggódj! Többet árthatsz azzal, ha nem gyógyulsz meg.
2008. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod,mert a legtöbb antibiotikum nem veszélyes.Viszont,ha tartósan beteg vagy,az sokat árthat a babának.A gyógyszerek amúgy sem olyan veszélyesek,mint ahogy azt mostanában felfújják.Külön felügyelő bizottségok vannak erre az UNIO-ban.Magyarországon is csak 8 db. magztkárosító gyógyszer van forgalomban,amit te szedsz,az nincs közöttük.Te is utána tudsz nézni a neten!
2008. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol tudnék utána nézni a neten?
2008. ápr. 9. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Oscillococcinumot szedni, patikában lehet kapni. Ez egy homeopatikus szer, sem a babának, sem neked nem ártalmas egyáltalán. Én is érzékeny vagyok felsőlégúti nyavajákra, de ez nálam csodálatosan hat. Ha érzem, hogy kezdődik valami, beveszem egy nap 2-szer 3-szor, másnap már csak a biztonság kedvéért és 3. napra kutya bajom. Lehet, hogy nem mindenki reagál ilyen jól rá, de érdemes néha megekőzésképpen is szedni, mert immunerősítő is.
2008. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!