Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok, meg...

24 hetes kismama vagyok, meg vagyok fázva 4 napja antibiotikumot szedek. Tegnap este óta nagyon sokat mozog a babám ha fent vagyok és figyelem szinte mindig mozog, valaki tud segíteni baj lehet vele, vagy miért ennyire aktív?

Figyelt kérdés
Vagy ez természetes,nagyon megvagyok ilyedve valami baja van de viszont a dokimat nem akarom emiatt híni,hétfőn megyek hozzá.
2010. ápr. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima megfázás miatt nem kellett volna antibiotikum terhesen. :(
2010. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lázam is volt és ezt írta fel az orvos,5 doki is azt mondta nem lehet semmi bajom ne aggódjak mert mialőtt elkeztem szedni megkérdeztem.Viszont még mindig csúnyán köhögök,és nem tudom mire vélhető ez a szopora mozgás!!!
2010. ápr. 23. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a babával,Ő ilyen aktiv.Az én kislányom is ilyen,hál istennek.Én is voltam kétszer beteg egyszer kb 20 hetesen ,és olyan 24-25 hetesen.Semmi baja nem lett,ugyanúgy mozgott.Az antibiotikum biztos nem árt,gondolom a doki irta fel.Jobbulást.36+5hetes km
2010. ápr. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hetesen mellékvese gyulladásom volt, Zinnat-ot kaptam rá. Ami ugyebár antibiotikum. Én 2 napja szedtem a gyógyszert mikor először éreztem a mozogni. Szerintem nincs összefüggés, főleg ha orvos írta fel.
2010. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!