Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó hónapban normális a...

Az utolsó hónapban normális a nagyfokú fáradtság?

Figyelt kérdés
Olyan, mint az első 12.hétben volt. Jövök-megyek, feküdni nem szeretek, de nagyon tompának érzem magam szellemileg és testileg is? Ez helyénvaló ilyenkor vagy inkább az időjárás miatt van? 35hkm.
2012. febr. 23. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat és persze az időjárás sem segít. Ne hajszold túl magad, hogy kipihent legyél a nagy napon.
2012. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanígy vagyok en is. Mostanaban en is hihetetlen faradt vagyok, szellemileg, testileg egyarant. Szerintem az idojaras is lehet az oka, de lehet szimplan most faradunk el. Nem tudom.


35 hkm

2012. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb egy hete érzem ezt, eddig nagyon is energikus voltam.Minden nap mentem valahova, hogy ne kelljen egyedül itthon ülnöm. Már kifáradok a boltba menéstől is, egyfolytában aludnék. A lábaim elkezdtek dagadni.:( Már nagyon szenvedek.

38 hkm

2012. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!