Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen barna folyas,...

Andpand kérdése:

8 hetes terhesen barna folyas, de itt Angliaban, ahol elek nem adnak gyogyszert, valakinek barmilyen tanacs?

Figyelt kérdés
Mar 6 napja van barna folyasom hol erosebb hol gyengebb, hol barna alvadt ver darabokkal. 4 napja bementem a surgossegire, ahol csak vizeletbol megallapitottak hogy terhes vagyok (amit eddig is tudtam) es hogy nincs fertozesem. Masnap bementem ultrahangra, ahol elvileg minden rendben volt, de a verzes okat nem tudjak. Semmilyen gyogyszert nem adnak, azt mondjak nincs ra bizonyitek, hogy az segit. Ill mondtak hogy pihenhetek, de erre sincs bizonyitek, hogy az feltetlen szukseges... Alhasi fajdalmaim is vannak, de persze ez is normalis szerintuk. Azert azt hozzatettek, hogy azt persze ok nem tudhatjak mi lesz a terhesseg vegkimenete es menjek vissza ket het mulva, ha ugy gondolom. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit tehetnek...
2012. febr. 23. 16:28
1 2
 11/12 anonim válasza:
andpand: legalább vehetnél egy magyar bilenytűt mer én ha keresek ojan kérdéseket ahol te vagy a kérdezö nem birom elolvasni mer i'm hungary
2012. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mi újság? abba maradt barnázás?

Anglia tényleg tökre gáz ebből a szempntból..húgom kint van, terhes és kiakadtam, hogy azt mondták neki 12 hetes kor előtt meg se nézik..:( ez milyen már?ugyanazokat az érveket hozták fel, mint amit írtatok..jó, van benne igazság, de olyan közönyös..:(

2012. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!