Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ne adja Isten meghalna...

Ha ne adja Isten meghalna bennem a magzat, mennyi idő után jelzi a szervezetem, hogy baj van?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok, harmadik gyerek, de még csak egyszer éreztem kb. egy hete magzatmozgást, azóta semmi...

Nagyon aggaszt, mert barátnőm ennyi idősen ment a következő kötelező vizsgálatra és már nem volt szívhang, ki tudja mióta halott volt benne a magzat.

Nem akarok fájdalmas sebeket felszakítani, de ha valaki tud ehhez hozzászólni, azt megköszönném.


2012. febr. 24. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hála istennek ilyen tapasztalatom, de azt gondolom, a szervezet ezt csak már jóval később jelzi, ha egyáltalán.
2012. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 chococa_aath ***** válasza:

Mindenkinek másképp mozog a pici..

ne aggódj... vagy menj el uh-ra vag a védőnődhöz szivhangra!

de am. 1nap után már jellentkeznek a tünetek.. pl: -láz.-sárgaság.étvágytalanság..

2012. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a harmadik gyerekemmel pont ezen paráztam. 15-16 hetesen éreztem először. Utána 3-4 hétig mindig csak csütörtöki napokon éreztem mozogni.Azután már gyakrabban. Már 2 éves. Szerintem ne izgulj! :)

2012. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 17.hetes vagyok és szintén 3.babó. Sajna nekem van tapasztalatom és csak 3hét után lettem rosszul.. Én sem érzem mozogni 2napja ,de nyugalom. Minden rendben lesz..nekem már egész nagy a pocim, úgyhogy biztos nőtt a pici.
2012. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan még csak 14 hetes vagyok, de én is félek mindentől, ezért vettem egy szívhangfigyelőt a brendonban és minden reggel 5mp ig megnézzük a kicsit; de ver a kis szíve rendesen. Ajánlom, megnyugtató nagyon. Vagy orvosi eszközöket áruló boltban van kb 2 ezerért sztetoszkóp, az is tök jó erre a célra.
2012. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Még csak most kezded érezni, ezért van hogy nem érzed minden nap, még pici. Utána én is megnézettem uh-on, rendben volt a babám. Pont ma 20 hónapos. Egyébként 3. baba.

Nekem született halva a 33. hétben, annyi volt a jele, hogy nem éreztem mozogni. De eleve nekem keveset mozgott, csak mivel 1. baba volt nem tudtam hogy az nem normális. Kiütések is voltak akkor már rajtam.

Nyugi nem lesz semmi baj! :)

2012. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap eljutottam végre UH-ra, minden rendben van,ver a szíve, és mozgolódott is, ennek ellenére semmit nem éreztem, úgyhogy nem aggódom többé ezen.

Köszönöm mindenkinek!

2012. febr. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!