Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalhat a magzat 18-19...

Elhalhat a magzat 18-19 hetesen? Észre lehet venni, ha megáll a szíve?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangon észre. Te esetleg annyit veszel észre hogy nem mozog. Ha előtte már érezted. De minek gondolkozol ilyeneken? Vegyél egy szívhang hallgatót ha az megnyugtat. Használtan már 3-4 ezerért kapsz.
2012. febr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok. Bár ha ennyire parás vagy inkább ne vegyél, mert nem mindig lehet megtalálni vele, attól is függ hogyan helyezkedik a pici. Ha véletlenül nem találod meg vele, akkor meg infarktust kapsz. Szóval inkább ne vegyél. Ne gondolj ilyen butaságokra. Örülj a picinek. Csak pozitívan.
2012. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért pontozta le valaki az előző válaszokat,én is osztom a véleményét!Csak pozitívan lehet gondolkodni!Ha valami nem stimmel akkor pedig irány a védőnő(szívhangot nézni)és ha kell orvos(ultrahangra)Minden jót kívánok!
2012. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az előzőeknek, nem lehet 9 hónapot végig aggódni, ezek a problémák azért nem mindennaposak, gondolkodj úgy, hogy te miért tartoznál a szomorú kivételek közé!És tényleg ne vegyél szívhangfigyelőt, mert akkor állandóan felidegesítenéd magad! üdv
2012. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem baj ha lepontoznak, azt jelenti őszinte voltam. :) Akkor is azt mondom, hogy nem szabad rettegni. Ha eddig nem volt gond és nincsenek nagyobb fájdalmaid görcseid, akkor ne aggódj hanem örülj a picúrkának.
2012. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem azért kérdeztem, mert aggódom, nem veszek semmiféle figyelőt, és nem rohangálok állandóan az orvoshoz vagy a védőnőhöz (szerencsére olyan országban élek, ahol ez nem is szokás.... főként nem az állandó UH). Érdekelt volna, hogy valakinek van-e erre tapasztalata.
2012. febr. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!